Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetek terhes vagy nem?...

Lehetek terhes vagy nem? Sziasztok, 1 hete mindennapos roszullétek (hányinger, szédülés, émelygés) tör rám. Néha rövid alhasi fájdalmaim voltak úgy 3 hétig.

Figyelt kérdés

A párommal óvszerrel védekeünk az elejétől a végéig.

A melleim nem érzékenyek csak mintha nagyobbak lennének,

és a bimbóm körül ilyen kis mirigyek dudorodnak lis. Sok kicsi és ilyen fehér a közepe.

Menstruációm nincs---->(1 éve kétoldali petefészek cisztám van, és nagyon szenvedtem/szenvedek vele....a ciszta óta 2-szer volt nem normalis menstruációm 1 év alatt!!!)

Szóval erre nem tudok hagyatkozni hogy nem jön meg....

Érdekes "bél mozgást" érzek már ha az! Olyan mint egy izom rángás de csak a hasamban.

Kb. 3-szor egymás után azt álmodtam hogy terhes vagyok!!!

Na itt elgondolkodtam...LEHETSÉGES?

Csináltam tesztet és NEGATÍV.

Az alhasam bekeményedet és kifele dudorodik.

Szerintetek?

Elmegyek nőgyógyászhoz, de ha van valaki aki hasonló cipőben jár/t

kérlek írjon.

Köszönöm.



2014. dec. 18. 21:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes.
2014. dec. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy terhes.menj el nogyogyaszhoz.18hetes leszek de meg nem erzem a mozgast.. meg nem dudorodhat a hasad hat ilyenkor meg egy orvos is uhv tudja megnezni hogy van esetleg ott valaki..de kezzel nem erezne o se sehogy
2014. dec. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!