Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az első trimeszterben normális...

Az első trimeszterben normális a bő sárgás színű folyás?

Figyelt kérdés
8 hetes vagyok, semmi egyéb tünetem nincs, nincs viszketés, fájdalom, kellemetlen érzés, nincs szaga sem, de nekem ilyen még nem volt sem a terhesség előtt, és úgy emlékszem, az első terhességem alatt sem. Volt már ilyen valakinek?
2008. nov. 7. 19:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt és van is néha,és mivel semmi más tünet nem társult hozzá, a dokim azt mondta ne aggódjak,ez természetes.Boldog babavárást!
2008. nov. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Biztosat a dokid tud mondani. Én is úgy voltam vele, hogy a terhesség alatt változik a hüvely PH értéke, normális a folyás. Erre meg a 24. héten közölte velem a doki, hogy semmilyen folyás nem normális, mindennek oka van, és kezelni kell, mert van olyan folyás, ami ártalmas lehet a méhszájra nézve.
2008. nov. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Úgy látszik ez "dokifüggő" bár eddig én is úgy tudtam, hogy terhesség alatt normális a bővebb folyás. Ha nem múlik, azért felkeresem a békesség kedvéért. Köszönöm a válaszokat.
2008. nov. 7. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!