Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális hogy félidősen fel...

Normális hogy félidősen fel óránként kell pisilni?

Figyelt kérdés
2019. jan. 17. 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Igaz hogy én 30hetes terhes vagyok,de hasonló "problémával" küzdök.Van úgy hogy elmegyek a wcre,mire visszaérek a szobába és bevackolom magam az ágyba,mennem kell megint.Éjjszaka is 5x-6x kelek,emiatt.

Egyébként igen,normális.

2019. jan. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A vége felé 37 hetesen a napom nagy részét a wc-n töltöm, egyre jobban nyomja a húgyhólyagom...nappal nem zavaró ha otthon vagyok, de este nagyon bosszantó.
2019. jan. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lesz még rosszabb.

38 hetes vagyok, kb ahogy bezárom a wc ajtót érzem hogy megint kell.

És igen, az esték-éjszakák a legrosszabbak, ahogy előttem is írták, nagy nehezen befészkelődöm hogy valahogy kényelmes legyen erre kelhetek újra. Borzalmas, de nekem már nincs olyan sok hátra. Mindenki másnak kitartást!😁

2019. jan. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát nekem már előfordult, hogy olyat rúgott a hólyagomba, hogy kicsordult egy-két csepp...25 hetes vagyok amúgy. Úgyhogy igen, normális, lesznek jobb-rosszabb időszakok, éppen ahogy fekszik. Az is nehezítő körülmény, hogy ha épp úgy jön ki a lépés és nem tudok pisilni menni, a kislányom fitnesslabdának nézi a hólyagomat és rendületlenül azt csépeli.
2019. jan. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nálam a gyakori pisilés hólyaghuruttól volt, hetek után derült ki...mikor már véreset pisiltem, nem társult mellé se csípőérzés, se fájdalom... bár ez az első trimeszterben volt

még akkor is azt mondják normális! mivel második trimeszterben vagy gondolom volt vizelet vizsgálat, ha abban nem találtak semmit...akkor nyugi,normális


nekem szerencsém volt/van elsőnél se, és most se járok gyakrabban pisilni,mint szoktam 😀jelenleg 29 hetes vagyok

2019. jan. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!