Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megjön érzés félidősen normális?

Megjön érzés félidősen normális?

Figyelt kérdés
22 hetes vagyok.ma déltől szinte megállás nélkül enyhe menzihez hasonló érzésem van.2napja voltam dokinál akkor minden ok volt.a baba mozog eleget.már vettem be magnéziumot.enyhen ez normális? Már párszor volt ilyen egykét hete de akkor kis idöre jött elö nem egész nap
2018. dec. 12. 17:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem egész napos, enyhe mensis görcs nem végződött jól 23+5 hetesen az első terhességemmel. Estére volt egy pötty vér, akkor kórház, kiderült, hogy kinyílt a méhszáj, beindult a szülés. Mivel a belső is kinyílt, nem volt visszaút, nem adtak visszatartó infúziót, így 24 órán belül megszültem (elvetéltem).


Szerintem nézesd meg magad, mert nagyon nem mindegy, hogy a görcsök kihatnak-e a méhszáj állapotára. Lehet, hogy nálad teljesen ártalmatlan dologról van szó, de ezt csak orvos tudja eldönteni. Drukkolok!

2018. dec. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hogy vagy?
2018. dec. 13. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az érdeklődést.tegnap este elmúlt ma már csak pár órára jött elö de hivtam a dokit és mondta h szedjem a magnerotot és ha nem lesz jobb 2-3nap múlva akkor megvizsgál
2018. dec. 13. 19:06
 4/6 anonim ***** válasza:
Szuper! Minden jót nektek! Pihenj, amennyi tudsz! 😊
2018. dec. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hogy vagytok? Minden rendben?
2019. jan. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az érdeklődést.igen jól vagyunk.néha elöjön a megjön érzés de nagyon rövid időre.már 28hétben vagyok
2019. jan. 20. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!