Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23 hetesen normálisan az...

23 hetesen normálisan az ilyen jellegű fájdalmak, hüvelybe nyilalló érzések?

Figyelt kérdés

2-3 napja kezdett belenyilallgatni a hüvelybe, lefelé egy fájdalom...ugyanolyan, mint ami a petefészkek körül szokott lenni, és az is van néha, arra azt mondták még a 14. hét fele, hogy normális, nyúlnak a szalagok, de ez is normális, hogy a hüvelybe érzem beleszúrni? Nem vészes fájdalom egyébként, tényleg ugyanolyan, mint a szalagnyúlós, de maga a hely miatt zavar, ilyesmi helyre még nem nyilallt bele eddig...


Néha az egész hasam is fáj valahogy, ma éjjel is ébredtem arra, hogy egyszerűen nagyon fáj, átfordultam a másik oldalamra és elmúlt tőle...de az is fura, néha nem érzek semmit, néha meg fáj...de nem görcsölök.


Baba egyébként a szokásos aktivitással mozog, sokat van lent, rugdossa szerintem a méhszájat...Ha kinyílna akkor máshogy érezném ezt a rugdosást?


Folyásom, ilyesmi nincs.. Normálisak ezek a fájdalmak?


2019. jan. 20. 12:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen.
2019. jan. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
En 15.hetes vagyok es enis neha erzek a huvelyembe ilyen nyilalast, van aki azt mondja normalis de olvastam mar olyat is a mehszaj nyilasanak jele ez, bar sztem ez hulyeseg.
2019. jan. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát a nyílástól félek én is :/ Lenne vajon már más jele, ha ilyen probléma lenne? 2 hét múlva megyek nőgyógyászhoz egyébként is, nem tudom felhívjam-e előtte emiatt..
2019. jan. 20. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!