Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki a "normálisan" hízott...

Aki a "normálisan" hízott terhesség alatt, az utána ugyanolyan lett mint előtte?

Figyelt kérdés

Tehat ha valaki az "elfogadott" mennyiséget hizta. Nekem kb. 15 kilo lesz szerintem. Egy honapom van még hátra, most 12nel tartok.

Akkor vajon mennyi megy le szulesnel? 6-7kg?

Erzem hogy sok zsírt is felszedtem, az is lemegy magától, vagy dietaznom kell majd?


2018. aug. 28. 13:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon egyéni. Esetleg a felmenő női roknaid között nézz szét. Valamelyikre biztos hasonlítasz alkatilag.


Én vékony vagyok, négy gyerekem van, 13 és 23 kg közötti hízás volt a terhességek alatt.

Egyre kevesebb a súlyom, most pár kilóval kevesebb mint a gyerekek előtt volt.

Én szoptatások alatt is fogyok. Nem diétáztam és nem is sportoltam különösebben soha.

2018. aug. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Hat anyum ugyanolyan kb. Mint én. O velem azt hiszem 18 kilot hizott, neki azt mondta egy ev alatt ment le. De utana egesz eleteben vekony volt. Most 50 evesen hizott egy 10 kilot.

Akkor végülis varhato hogy nalam is ez lesz.

2018. aug. 28. 13:53
 3/18 anonim ***** válasza:

55 kg-val estem teherbe tehát vékony voltam, 18 kg-t szedtem fel kb, végén már nem mértem mert csak vizesedtem,vizesedtem..

Szülés után 65 voltam tehát 7 kg lement szüléssel, maradék 10 fél-fél év alatt le is ment rólam.

Most megint 55-56 között ingázok így 2 év múltán.

2018. aug. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
12 kg-t híztam. Szülés után 4 nappal pont a kiinduló súlyom volt.
2018. aug. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
10 kg- ot híztam, annak jó része víz volt, szülés után pont annyi voltam, mint terhesség előtt, de a szoptatás miatt még fogytam utána. Egyébként 54 kg vagyok.
2018. aug. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
8kg-t híztam, terhesség után a kiindulósúlyomnál voltam és a testem ugyanolyan volt mint előtte csak a melleim lettek nagyobbak. A hasam már szülés után egy nappal lapos volt. Én a 33. héttől kezdtem hízni, előtte össz-vissz 1,5 kg jött fel. (nem diétáztam, nem edzettem csak ilyen az alkatom tehát legnagyobb részben attól függ)
2018. aug. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Csak én azért nem hiszem el hogy lefogyok gond nélkül, mert érzem hogy a combom jo par centivel vastagabb, a fenekem is nagyobb es a mellbőségem 10 centit nőtt... Persze nagyobb lett a mellem, de hájas a hatam is.
2018. aug. 28. 14:13
 8/18 anonim ***** válasza:
11%
Akik 10 kgnál többet híztatok, változott valamit terhesen át étkezésetek? Vagy kizárólag hormonok következménye volt? Nagyon félek :(
2018. aug. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nekem változott azért. Többet eszem, ez tény, és kevesebbet is mozgok
2018. aug. 28. 14:28
 10/18 anonim ***** válasza:
Én nem voltam szerencsés,23 kilót híztam,abból csak 10 kg ment le. Most úton van a tesó, kíváncsi vagyok hogyan alakul.
2018. aug. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!