Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Feleslegesen félek a 18-20...

Feleslegesen félek a 18-20 hetes genetikai ultrahangtól?

Figyelt kérdés
Most a 17.hétben vagyok, a 12.hetes UH-n minden rendben volt. Volt már egy missed AB műtétem a 12.héten,biztos azért is van bennem ez a félelem... Még nem érzem mozogni a babát és a pocakom se látszik, bár nem vagyok vékony testalkatú. Ilyenkor normális ez? Előre is köszönöm a válaszaitokat
2019. jan. 21. 09:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is a 17. hétben vagyok és már kb lerágtam a körmeim, úgy izgulok a következő UH miatt. Viszont szerintem ez normális. Én minden olyan vizsgálat előtt nagyon féltem, ahol a babát nézték, de azt hiszem ez később is így lesz. Én gyerekonkológián dolgoztam pár évet, láttam pár történetet már és tudom, hogy a szülés után is történhetnek borzalmak. Egy anya mindig félteni fogja a gyerekét, de muszáj elhesegetni ezeket a gondolatokat, mert fölöslegesen megnyomorítja az egésznek a szépségét.
2019. jan. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem kell még érezned, én vékonyan is csak a 21. héten éreztem a másodikat is, mert valahogy befelé kalimpált. Próbálj inkább arra gondolni, hogy nemsokára láthatod - mintha randira készülnél :)
2019. jan. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne aggódj az uh miatt.Ha a 12 genetikain minden oké volt akkor a 18-20 hetesen már nem valószínű, hogy bármi baj volna.Kitartás,nemsokára randiztok:) Szerettem az uh-at mert olyankor láthattam, ahogy ficánkol odabent.

Én viszonylag átlagos testalkatú voltam terhesség előtt.16-17 hét között kezdtem érezni a babát.De csak ici-pici kis érzés volt.Határozottan és úgy, hogy már tutira vettem ,hogy ő az azt valamikor a 20-21. héten és akkor is csak úgy, hogy fagyit ettem, arra beindult mindig.:)

2019. jan. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Böbe1990 ***** válasza:
Szia!Én is nagyon féltem előtte(23hetes vagyok jelenleg) mert az előző terhességem (áprilisban)nagyon rosszul vègződött.Ott a 12hetes uh-án minden rendben volt,aztán jött ugye a 18hetes.Meg se fordult a fejemben,hogy bármi baj lehet.Akkor közölték velem,hogy a babának agykamra tágulata van..Be is fektettek és meginditották az indukciós vetélést igy 18 hetesen megkellett szülnöm.Azóta minden vizsgálat előtt rettegek.
2019. jan. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!