Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hanyadik héttől jelentkeznek...

Hanyadik héttől jelentkeznek a rosszullétek?

Figyelt kérdés
Kb 5 hetes lehetek az elmaradt mensi alapján. Az alhasam még mindig fájdogál, pisilési ingereim vannak, a melleim egyre jobban fájnak és ha éjszaka fordulok enyhe rosszullétre ébredek. Az étvágyam is kezd megcsappani :/ enni szeretnék de nem tudom egyszerűen hogy mit

#terhesség #rosszélétek
2019. jan. 22. 05:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez no fuggo!! Itt nincs megszabott het. Van aki terhessege alatt sosincs rosszul, en a 10. het utan kezdtem a hanyast/hanyingert es a kivanossagot, most 23 hetes vagyok es egyszer egyszer meg most is hanyok. Unokanoverem terhessege vegeig rosszul volt, keresztanyam viszont 26-27 het utan kezdett rosszul lenni es onnan vegig.

A mellfajdalom mar a kezdetektol megvolt nekem is de a tobbi az elso trim. vegen jott. Addig orulj amig nem hanysz es nem emelyegsz jobban

2019. jan. 22. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem biztos hogy jelentkeznek


Itteni kis statisztika alapján több nőnek nem jelentkezik, mint aki rosszul van



Én sem voltam


Általában 6-7 hetesen amúgy

De ez sem kőbe vésett

2019. jan. 22. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem a 6.héten kezdődött.
2019. jan. 22. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem eddig még nem volt rosszullét 16 hkm
2019. jan. 22. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem mindenki van rosszul. Én klasszikus terhestünetet rgyik gyerekkel sem produkáltam, még csak meg se szédültem sosem. 😊
2019. jan. 22. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Két terhességem volt; egy iker, egy sima. Egyiknél sem voltak klasszikus terhestüneteim.
2019. jan. 22. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Első terhességemnél a 6.héten kezdődött, most a másodiknál a 8.héten.
2019. jan. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!