Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19 hetes eredmenyek, baj van?

19 hetes eredmenyek, baj van?

Figyelt kérdés
19+2 suly: 270g , szivuregei rendben, kp mennyisegu maguatviz, kzs-ban 3 ér lathato, Bpd: 44 mm Fl 33mm Ac:121mm emiatt aggodok mert majdnem 2 hetes lemaradas, nemtudom mitol lehet, valakinek volt hasonlo? Mennyire baj ez?

2019. jan. 22. 08:07
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Elnezest az elirasert. 19+2 napos terhesseg* magzatviz*
2019. jan. 22. 08:09
 2/23 anonim ***** válasza:
84%
Nekem is volt mar olyan, hogy minden ertek rendben volt, egy viszont es asszem nekem is az ac volt ami 1,5 hettel kisebb volt mint kellett volna. 2 het mulva mentunk ujra uh-ra akkor mar tok rendben volt minden. Neha vannak ilyen elteresek de behozzak a babak:)
2019. jan. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Az en AC-m 17 hetes+ 6 naposnak felel meg, pedig 19+2 vagyok. Sulya miatt van aggodni valom? Bepanikoltam teljesen :(
2019. jan. 22. 10:00
 4/23 anonim ***** válasza:
88%

Ha baj volna már az uh vizsgálatkor mondták volna, hogy azonnal keresd fel az orvosod.A súlya meg teljesen átlag a babádnak.

A 12 héttől már különböző ütembe fejlődnek és hatással van rájuk a genetika amit hordoznak.Szóval semmi okod pánikolni.

2019. jan. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se panikolj, siman elofordul ilyesmi. Lehet ha a kovetkezo heten mentel volna semmk elteres nem lenne. Menj el egy v ket het mulva ujra, hogy menfnyugodj. Kulonben se egyforma utemben fejlodnek a babak. Nyugi:)
2019. jan. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Nekem meg végig nagyobbakat mértek :)

Most vagyok 37.hetes, de a gép szerint 39 hetesek a méretek.

:D

Ami nem baj, csak néha elgondolkozom, mégis mikor megyünk szülni.

2019. jan. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
2 hét múlva megyek az orvosom maganrendelesére. Nagyon megijedtem. A valasztott orvosom vegezte ezt az ultrahangot is, kerdeztem minden rendben van-e, mondta hogy igen. Bár ez a vizsgalat 5 perc volt.. es olvastam hogy ez a 18-20 heten vegzett genetikai vizsgalat altalaban 20 perc...Koszonom mindenkinek a valaszat, akinek van még tapasztalata szivesen olvasnam, hogy megnyugodjak :(
2019. jan. 22. 15:40
 8/23 anonim ***** válasza:

Mondjuk 5 perc alatt nem tudom hogy tudott mindent pontosan lemerni? Ha ez genetikai uh volt az valoban legalabb 20 perc. En bizonyos rizikofaktorok miatt hetente jarok ultrahangra, a tegnapi 40 perc volt hogy mindent pontosan tokeletesen merjen, megnezzen. Pedig ez nem is genetikai uh volt.

Siman lehet hogy elmerte a dolgokat... sztem ne aggodj.

2019. jan. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Pedig valóban 5 perc korul volt. Berohantunk, lefekudtem, megmutatta, elmondta az asszisztesnek a mereteket, kinyomtattak, alairtam es mar johettem is. A siettségének oka, hogy reggel 7 re mentem 20 percet vartam ra, majd 7:20 fele megjelent es neki 7:30 kor orvosi megbeszeles/visit volt es en már 7:27 fele kint voltam. De ebbol 2 percet arrol beszeltunk, hogy mikor menjek a maganrendelesere ahol szinten semmit nem csinal. Lehetseges, hogy orvos valtas lesz. Maganrendelesen az ultrahang is eléggé gyenge. Semmi tanaccsal nem lat el. Ezert fizetek neki?!
2019. jan. 22. 16:09
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ez a legnagyobb hiba, mikor azt hisszük fizetünk, és külömb ellátást,vagy figyelmet kapunk.....dehogyis.


Ha megforditod a dolgot, te az ö szemében ugyanaz a strigula vagy, mint a többi 70 kismama, akikre szintén jut 10 perc.


Sajnos énis most látom ezt mégjobban, a terhességem végére, hogy persze tökjó, van dokink, de igazából személytelen az egész...3 hete a terhesgondozáson le mertem ülni a székre vizsgálat elött...gondoltam kérdezek ezt azt, de finoman utasitott, hogy menjek vetközni, mert sokan vagyunk, csuszásba van. Igaz énis másfél orát vártam kint az időpontomtól kezdve.


Persze vannak kivételek, de inkább azt látom, akik már soksok éve saját orvosa az embernek, talán ők azok,akik még tudnak úgy tenni,mintha foglalkoznának veled.


De hogy nyugodt légy, az orvos,ha baj van, azonnal jelzi. Akár fogadott orvos, akár egy ügyeletes. Tehát ne félj. :)


Bocsi,hogy eltértem a kérdésedtől.

2019. jan. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!