Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tudtok olyan genetikai betegsé...

Tudtok olyan genetikai betegségeket amik apáról leányra örökölhető? Ha mondjuk ez ELŐFORDULHAT, hogy örköli a lány akkor el lehet vetetni ha lány?

Figyelt kérdés

2019. jan. 22. 12:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
81%

Fiút akarsz mindenáron, és ha kiderül, hogy lány, akkor bekamuzzátok, hogy a párodnak x genetikai betegsége van?


(Bocs, de ha lenne neki ilyen, akkor tudnátok róla, nem itt kérdeznéd, hogy van-e ilyen. Így nagyon átlátszó...)

2019. jan. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nem ,csak biológiai órára keresek kiselőadáshoz genetikai betegségeket lányokra nézve.
2019. jan. 22. 12:55
 3/19 anonim ***** válasza:
39%
Ha bármit örököl az ember, az nem kizárólagosN az apa függvénye, hanem anya-apa ÉÉÉÉS a felmenő generáció.
2019. jan. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
59%

Nincsen.


Ha olyan genetikai betegsége van valakinek ami örökíthetö és együtt élni vele nehéz akkor kérik, hogy ne legyen gyermek, ne essen a nö teherbe.


De a legtöbb genetikai betegség nem biztos, hogy öröklödik is. Ezért is van sokszor, hogy csak a többedik gyermek lesz beteg.

2019. jan. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
De van ami APÁRÓL-LEÁNYRA száll.
2019. jan. 22. 12:57
 6/19 A kérdező kommentje:
Pl. én úgy tudom,hogy a hemofília is ilyen. Apáról leányra majd leányról fiúra és így folytatódik.
2019. jan. 22. 12:58
 7/19 anonim ***** válasza:
78%
Soha nemvolt biológia órákon még hasonló témáról se szó.... :D :D :D
2019. jan. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Akkor szerintem te nem jártál iskolába :)
2019. jan. 22. 12:59
 9/19 anonim ***** válasza:
86%

Olvasd el a kérdésed újra szerintem.


Mert érthető is lenne, HA nem azzal fejeznéd be, hogy "el lehet vetetni"....?


Ez azért nem biológia óra téma.

2019. jan. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Én elolvastam a kérdésemet én írtam ki. EMELT biologia órára járok és ez a téma. Ne hülyéskedjél már,hogy megkell magyarázni,hogy miért így kérdezem..jaaaaajjj.... aki nem tud segiteni nem kell hülyeségeket bele írogasson, attól senki nem jut előbbre.
2019. jan. 22. 13:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!