Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elofordult mar valakivel,...

Elofordult mar valakivel, hogy egy ertek szerint kisebb a baba, mint a tobbi ertek szerint?

Figyelt kérdés

15 hetes vagyok es ma lemerte a doki a babamat. Minden ertek annyi idosnek hozta, mint amennyi valojaban, de egy meres a hc erteke egy hettel kisebbnek iteli meg.

Sajnos adodtak egyeb komplikaciok, ami miatt az januarban hetente kell jarnom ug-ra es osszevettem a mult heti eredmenyekkel es pontosan egy hete 14+3 naposnak irta az uh kalkulator gep a babat, ma pedig minden ertek nott 15+2 re de a hc 14+6. Remelem viszonylag erthetoen sikerult leirnom. Ilyesmi elofordulhat? Ezt be tudja hozni kesobb? Volt mar valaki igy? Kicsit aggodok:(


2019. jan. 22. 19:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem még 2 adat sem volt egyforma korú, mindig össze-vissza volt
2019. jan. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ooo ezekkel ne foglalkozz!

Nekem is mindig ossze vissza voltak a meretek.

Volt ami pontos volt pl bpd, de az ac, hc mindig 1-2 hettel hol elorebb hol hatrebb volt.

Aztan az utolso uh-n talan 35 hetesen az ac mar 3 hettel kisebb volt. Es kerem szepen 39 hetesen egy teljesen formas kisbabam szuletett. Nem volt se nem nagy feje, se nem volt gizda stb stb...

Egyebkent ha neten megnezed ezeket a tablazatokat akkor ott az adott hetnel zarojelben mindig van +-szam is megadva.

2019. jan. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!