Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan az elején, hogy...

Van olyan az elején, hogy genetikailag kisebb a baba? 12 hetes lenne, nem csak a menstruacio alapján, hanem UH-s követés alapján volt ovum, és 10 hetes a baba. Ilyenkor is 12 hetesnek számít csak genetikailag kisebb . van ilyen?

Figyelt kérdés

2019. jan. 18. 14:52
 1/5 A kérdező kommentje:
A másik 2 gyerekem is 2-3 héttel levolt maradva mindig.
2019. jan. 18. 14:56
 2/5 anonim ***** válasza:
Nyilván szakembert kérdezz meg róla (orvosod mit mondott?) de én úgy tudom épp azért állapítják meg az embrió korát 12.het előtt (és a szülés várható idejét) mert ekkor még nem érvényesülnek a genetikai különbségek (miszerint egyik baba 2,5kg másik meg 4 kg és mindkettő egészséges csak más géneket örökölt)
2019. jan. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom, hogy a 12. hétig még nem 'játszik' a genetika, minden baba egyformán fejlődik addig.
2019. jan. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normalis jelenseg, 12. hetig minden baba ugyan ugy fejlodik,ne aggodj. Ha baj lenne a doki ugyis szolna.
2019. jan. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
értem,köszi:)
2019. jan. 19. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!