Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magas pulzusszámtól lehetek...

Magas pulzusszámtól lehetek rosszul?

Figyelt kérdés
9.hétben vagyok,pár napja nagyon rosszul vagyok,főleg reggelente,mikor jövök a munkahelyemre.Szétszakad a fejem,a szemeim fájnak belülről,iszonyat gyenge és fáradt vagyok.A szemfájás csak reggelente van érdekes,de a többi marad a nap folyamán,változó intenzitással.Már vérnyomásmérővel járok,többször mérem egy nap,a vérnyomásom rendbe van,az átlag 110/70,viszont a pulzusszám 105-110.Normális ez?Vagy mit csináljak vele?Muszáj leszek elmenni kicsit táppénzre,mert egyszerűen nem bírok így dolgozni,szenvedek.
2019. jan. 24. 10:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A pulzusod nagyon magas , foleg a vernyomasodhoz kepest. Nezesd meg.
2019. jan. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Lehetsz rosszul a magas pulzusszámtol, de a terhesség alatt emelkedettebb a pulzus, így szerintem a tied teljesen normális, az más kérdés, hogy ha érzékeny vagy rá, akkor lehetsz tőle rosszul.
2019. jan. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A terhessegtol lehet atlagosan magasabb a pulzusszamod, de ez akkoris nagyon sok. En sajat magam megnyugtatasara 2-3 naponta merem itthon a vernyomasom, pulzusom, nekem 70-85 kozott szokott lenni attol fuggoen, hogy mondjuk pakoltam e elotte vagy tok nyugiba vagyok. Sztem a biztonsag kedveert kerdezz ra a dokidnal!
2019. jan. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszönöm.Ma munka után akkor elmegyek inkább a háziorvoshoz,úgyis kellene menni valamikor a kiskönyvvel,ekg..stb hogy megcsinálja,így akkor letudom azt is.
2019. jan. 24. 11:40
 5/11 anonim ***** válasza:
Két gyerekem van, nekem mindkét terhesség alatt csak elvétve ment 90 alá a pulzusom, többnyire 90-110 között volt, nem okozott problémát.
2019. jan. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
lehet akkor tényleg normális,de akkor mitől vagyok ilyen rosszul? :/ vérnyomásom rendbe.Mi okozhat még ilyen tüneteket?Vagy maga a terhesség?
2019. jan. 24. 11:53
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a magas pulzus más jellegű tünetet okoz. Egyébként front van. Inkább az okozza azt amit írsz. 37 hetes vagyok , van hogy 132 a pulzusom, olyankor nagyon rosszul vagyok. A 100-110 teljesen normális terhesség alatt.
2019. jan. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia.


Én terhesség eleje óta magas pulzusszámmal élem a napjaimat.

100alá sose megy és a legtöbb 132volt(erre 1x volt példa).

Vérnyomásom mindig rendben van éppen ezért vérnyomáscsökkentőt sem kell szednem.Voltam ekg-n ahol szintén 100fölött volt a pulzus,azt mondta a doki hogy akkor menjek vissza hozzá hogyha huzamosabb ideig 130-140 körüli az értékem.

Én annyiból szerencsésnek mondhatom magam,hogy nem szédülök és semmi bajom sincs a magas pulzus miatt.De azért a biztonság kedvéért napi 3x mérem a vérnyomásomat.


31hetes kismama

2019. jan. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szia! A màsodik ès harmadik terhessègemkor nekem is ez volt. Àtlag 100-110 pulzus. Egyszer 142 volt. 😱 Èn is nagyon rosszul voltam tőle, èn iszonyatosan szèdültem ès ùgy èreztem, nem kapok levegő. Èjszakànkènt zihàlva ültem a nappaliban, annyira rosszul voltam. De a vèrnyomàsom rendben volt meg minden màs is, szòval nem csinàltak velem semmit. A fejfàjàs ès fàradsàg is jellemző a terhessèg elejèn sok kismamànàl sajnos, de azèrt nèzesd meg magad inkàbb!
2019. jan. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek!Hát kíváncsi vagyok most már mit mondd rá a doki délután.
2019. jan. 24. 14:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!