Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dianas cukrot ettem éhgyomorra...

Dianas cukrot ettem éhgyomorra, gond lehet? 11 hetes vagyok

Figyelt kérdés
Totál kiment a fejemből, hogy alkoholos. Annyira megkivantam, hogy reggeli előtt ettem vagy 4 et. Elég szarul vagyok most, hányingerem van. Ami szerintem a cukor miatt van, mert a terhességi hányinger már enyhült.
2019. jan. 25. 08:26
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
40%
Egy ismerősömnek vashiányra napi fél deci bort ajánlott az orvosa. Emellett az a pár szem Dianás cukor semmi. 😊 Nyugi!
2019. jan. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:-)
2019. jan. 25. 08:29
 3/33 anonim ***** válasza:
19%
1. azért a dianás cukor nem olyan mint a bor... a bor minőségi, jó dolgokat is tartalmaz, a cukorban tiszta szesz van 2. miért kell reggel éhgyomorra cukrot enni? Nem terhesen sem értem az ilyesmit, de ilyenkor főleg nem... 3. hogy valami jót is mondjak, ennyitől valszeg semmi bajod nem lesz, de máskor azért ne tedd, ennek a cukornak az összetétele valami undorító, nem terhesen sem ajánlott kétpofára zabálni szerintem.
2019. jan. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
62%

Na mi az osszetetele??


Semmi bajod nm lesz tole

2019. jan. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
50%

Baja nyilván nem lesz tőle, de az tény, hogy az összetétele valóban undorító. Íme:

Kakaós étbevonóval mártott folyékony töltelékű, sósborszeszes, mentolos cukorka.

Összetevők: cukor, kakaós étbevonó (cukor, teljes mértékben hidrogénezett pálmazsír, zsírszegény kakaópor, emulgeálószerek (szójalecitin, E 476), aroma), víz, sósborszesz (víz, finomszesz, etil-acetát, kristályos mentol).

2019. jan. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
52%

Melyik neked ebbol az undorito?


En elelmiszertudomanyin vegeztem, had legyek mar kivancsi :D

2019. jan. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
25%

4-es vagyok, az előző, összetételes válasz nem én voltam egyébként.

Nem tudom, nekem a cukor és a szesz nem éppen azt sugallja, hogy rohadt egészséges és tápláló dolog lenne egy fejlődő magzat számára. Reggeli előtt éhgyomorra.

Ha elvégezted az élelmiszertudományit akor megtanulhattad volna helyesen leírni a "hadd" szót :( Úgy valahogy komolyan vehetőbb lennél.

2019. jan. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
0%
Mármint a 3. voltam, bocs :P
2019. jan. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
83%
Es ne irj ekkor a hulyeseget, h tiszta szesz van benne, az emberi fogyasztasra alkalmatlan lenne, nagyokos!
2019. jan. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
8%

Már mondtam, hogy azt a választ nem én írtam, de nehogy értelmezd a sorokat :)

Ha te diplomás vagy barátom, akkor nagy bajok vannak ebben az országban.

De részemről lesz*rom, mindenki úgy mérgezi a gyermekét, ahogy óhajtja... amit a kérdező feltett kérdést egyszeri eset volt, oké, belefér, de ne mondogassuk már, hogy persze, tök jó, nagyon szuper, zabáljon mindenki dianás cukrot kétpofára. Most mit kell ezen lovagolni, hogy de nem undorító, meg hogy semmi baj vele? De, undorító, és kerülendő, főleg 4 db egymás után, és lesz*rom milyen diplomád van elméletileg. Igen, ennyitől nem lesz baja a kérdezőnek, de most miért kell itt kampányolni, mintha kifejezetten jó dolog lenni a fogyasztása? :D

2019. jan. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!