Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Második babát várom,20 hét...

Második babát várom,20 hét végén járok és nem érzem a baba mozgása it. Igaz, nem vagyok vékony alkat, de az belülről jön. Az első babát már a 16 héten éreztem. Lehet valami gond esetleg?

Figyelt kérdés
2019. jan. 23. 13:02
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Sokan nem támogatják, de én ebben az esetben vennék/kölcsönkérnék egy magzati szívhang hallgatót, ha más nem a saját megnyugtatásomra. Nem tudod, hogy hol tapad a méhlepény? Ha a mellső falon, akkor elvileg normális, ha később érzi az ember.
2019. jan. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
18. heti genetikai UH-n minden rendben volt?
2019. jan. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen, akkor minden a legnagyobb rendben volt. Egy hét múlva kell menjek újra, csak aggódom, nehogy valami legyen a babával.
2019. jan. 23. 13:35
 4/8 anonim ***** válasza:
A méhlepény hol helyezkedik el? Egyik ismerősömnek elöl volt és ő csak később érezte a babát.
2019. jan. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy a méhlepény hol helyezkedik el, sajnos.
2019. jan. 23. 14:06
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem tényleg próbálj kölcsönkérni egy szívhang hallgatót, vagy ha közel van és jófej a védőnőd, esetleg menj el hozzá és kérd, hogy hallgassatok rá a babóra, biztos, ami tuti. Vagy pedig próbálj meg nyugodtabb időszakod előtt enni vagy inni valamit, amitől bepörögnek a babák, ülj vagy feküdj le, és figyeld, hogy nem érzel-e valamit. Jobb tippeket sajna nem tudok adni, én is kétségbe esnék a helyedben, ha őszinte szeretnék lenni.
2019. jan. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

12-18. heti uh-ra amit kaptál papírt ráírták ,hogy milyen elhelyezkedésű.

A védőnőt is megkérheted, ha normális hogy hallgatózzatok be.Meg az orvosod is felhívhatod, hogy nem nézne e meg, mert aggódsz.Én vettem szívhang figyelőt, ezt is írták többen, ha nem mozgott vagy keveset mindig ráhallgatóztam.

2019. jan. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Külföldön tartózkodunk, nincs védőnőm.

Megprobalom valamivel felporgetni.

Így nehezen telik az idő.

2019. jan. 23. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!