Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dianas cukrot ettem éhgyomorra...

Dianas cukrot ettem éhgyomorra, gond lehet? 11 hetes vagyok

Figyelt kérdés
Totál kiment a fejemből, hogy alkoholos. Annyira megkivantam, hogy reggeli előtt ettem vagy 4 et. Elég szarul vagyok most, hányingerem van. Ami szerintem a cukor miatt van, mert a terhességi hányinger már enyhült.
2019. jan. 25. 08:26
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
18%
Ha elolvasod amit irtam, lathatod, h ott van az is h amugy nem lesz tole semmi baja. De teny es valo h nem egy egeszseges dolog, szamomra undorito.
2019. jan. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
12%
Tök mindegy, ezek szerint kétféle ember van: aki figyel rá, hogy mit visz be a szervezetébe, és undorítónak tartja a dianás cukrot, és akit kevésbé érdekel (valamint a terhességet felhasználja aduásznak, hogy "ha megkívánom most a motorolajat is megihatom, mert ha én kívánom az jó a babának is, nem?"). Ennyi. Mások vagyunk.
2019. jan. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
62%

Mártírkodjatok még kicsit, látom az mindenkinek jól megy. :)

Szóval szerinted vagytok ti, a Miss Tökéletesek, akik szerint fúj micsoda undi dolog a cukorka és van pl a kérdező, aki megmerészelt enni 4 szem (nem egy zacskónyi) diánas cukrot és ő ezzel máris a "Sz*arok bele, egészségtelen" kategóriába került, akit nagyjából meg kell kövezni. Átmenet még a világért sincs a kettő között, mindent értek.

Olyan nincs, hogy van aki odafigyel hogy egészségesen táplálkozzon, de néha előfordul, hogy megeszik 1-1 cukrot vagy csokit? Ettől ő máris egy nemtörődöm ember, aki tojik rá arra, mit eszik. Azért ez közelről sem így van!

Mint írtam én is egészségesen táplálkozom, rendszeresen edzek személyi edzővel, sportos vagyok még sincs egy percig sem bűntudatom/lelkiismeret furdalásom, ha megeszek hébe-hóba 2-3 cukrot, mert épp megkívántam. És nem is kell legyen, normális ember ilyenen nem áll neki fujjolni és beközölni, hogy undorító és megjegyzést tenni a másikra. Még maga az edzőm is megmondta, hogy erre néha igen is szüksége van a szervezetnek és nem ördögtől való megenni néha egy kis cukros dolgot, ha épp erre érez az ember késztetést, de hát ti nyilván jobban tudjátok. :D

Imádom ezt a fajta embertípust, aki azt hiszi egészségesen csak úgy lehet élni, ha örök életre megvonja a szervezetétől a cukrot/zsírt/stb-t.. Cuki. :)

2019. jan. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
46%

Galambbal sakkozni...

Meg mindig nem derult ki mi az undorito benne


A diplomas valaszolo

2019. jan. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
61%
Az, hogy nincs benne a Hogy ne halj meg című bibliában.. Biblia első oldal lap alja: meg fogsz dögleni, ha tetszik, ha nem. Azért, akinek a Biblia első oldala sincs meg, az általános iskola első osztályát végezte el maximum. Nem mellesleg, ha a Hogy ne halj meg biblia azt írná, egyél mindennap egy zacsi dianás cukrot-ez lenne a manna számára és zabálná két pofára. Ezek ilyen egyszerűen gondolkodnak, ne várj túl sokat, úgysem fog tudni válaszolni.
2019. jan. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
25%

Van átmenet, de nálam ez akkor sem a 4 szem alkoholos cukrot éhgyomorra reggel kategória.

Reggel az ember reggelizni szokott. Értelmes ételt. Nyilván nem mindenkinek kell odafigyelni a cukrára, így nem mindenkinek kell full egészségeset enni (bár azért ártani nem árt fehérjét és vitamint bevinni), de tőlem akár megehet egy nutellás kenyeret, vagy bolti cukrozott müzlit, vagy egy cukormázas fánkot is, ezek is egészségtelenek, de bőven jobbak, mint üres cukrot szopogatni. És akkor csodálkozik a kérdező, hogy hányingere van. Gratulálok.

2019. jan. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
43%

Tudod mi az undorito?! A kopografia! Es h egeszseges e? Igen, az.


A jerdezo nem szart evett, hanem emberi fogyasztasra alkalmas osszetetelu, engedelyezett, bejegyzett etelt. Hogy egeszseges e?! Az vithato...

Viszont, anyadnak jol pofon kellett volna vagjon, mikor azt mondtad egy etelre, hogy undorito!

2019. jan. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
33%

En vagyok a hogy ne halj bele konyves valaszolo.

Eloszor is ha sikerul ertelmezni, amit irtam, akkor rajossz, ha arrol beszeltem, h amit en muvelek, az tudom, h tulzas es nem is ez a normalis, sot azt is irtam, h semmi baja nem lesz attol, h megevett par db cukorkat. A normalis a ketto kozott van, pl.h nem eszel kvazi reggelire cukrot. Ettol meg ket rendes foetkezes kozott belefer. Tehat sztem nem temettem a kerdezot.

Meghalni meg mind meg fogunk, persze, nyilvan, de nem mindegy, hogy hany evesen es hogy az utolso 10-15 evet milyen egeszsegugyi allapotban toltod. Errol szol a konyv, amit emlitettem.

Itt nem en voltam az, aki szelsosegekben beszelt.

Es tovabbra is vallalom, h ez a cukorka sztem gusztustalan, fuggetlenul attol, hogy terhesen lesz vagy nem lesz tole bajod.(-nem lesz)

2019. jan. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:

22 es... Nem használtam fel a terhességet, hogy megkívántam. Sajnos sok ember ítélkezik, a valóság ismerete nélkül. Súlyos tej allergiam van, ami miatt egy falat csokit se ehetek hónapok óta. Sőt gyakorlatilag alig van, amit ehetek. Ráadásul vegetáriánus is vagyok, nem saját elhatározásbol. Nagyon meg kell néznem mit eszek. Szóval nem érzem, hogy egészségtelenul taplalkozok. Nagyon megörültem, amikor a lildbe meglattam, hogy a dianas cuki tej mentes, így vettem. Reggel meg ott volt előttem es egyszerűen jól esett, de utána egyből reggeliztem.


Köszönöm az eddigi valaszokat. Ennél fontosabb kérdéseimre sose jott ennyi válasz 😁

2019. jan. 26. 08:34
 30/33 A kérdező kommentje:
Ja és ha tehetném akkor tényleg nutellas kenyérrel indítanam a napot. Volt idő, hogy két pofára tettem. Sajnos a tej allergia miatt már egyáltalán nem ehetem. Örüljön neki az, aki ehet bármit es ne kritizálja azt, aki néha mer enni ilyesmit.
2019. jan. 26. 08:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!