Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan aki cigizett vagy...

Van olyan aki cigizett vagy ivott terhesség alatt? Aki nem az ne válaszoljon. Egy felméréshez kellene.

Figyelt kérdés
Köszönöm.
2019. jan. 26. 17:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Egy ismerősöm most 8 hónapos terhes és napi 4-5 szál cigit simán elszív, sörözni is szokott. Emellett viszont szed egy rakás babavitamint, de ettől még borzasztó nagy felelőtlenségnek tartom a cigit és az alkoholt, majd mikor a gyerekének tanulási meg egyéb nehézségei lesznek, rájön.
2019. jan. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
33%

Alkoholt nem fogyasztottam, de napi 5-6 szàl cigit elszívtam.

10/9-es Apgarral, 3700 grammal, 56 centivel született a kislànyom, egészségesen.

Most 9 éves, kitűnő tanuló, tényleg nagyon tàjékozott, àllandóan olvas valamit, sokminden érdekli.


Àllítólag a nikotinhiàny okozta idegesség többet àrt, mint napi pàr szàl cigi.

Egy orvos mondta.

2019. jan. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
63%
Így tényleg van értelme őszinte vàlaszt adni...
2019. jan. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
66%

Igen 2-es, van értelme, akkor is ha leszavaznak. Annak nincs sok értelme, hogy leírod milyen ügyes-okos a kislányod, mert a dohányzás terhesség alatt okozta káros hatásai bizonyítottan inkább az unokáknál okoz problémát, tehát jellemzően átugranak egy generációt, mivel az ivarszervek fejlődésére van a legerősebb hatással, tehát ha pl a kislányodnak teherbeesési problémái lesznek vagy súlyos asztmás lesz az unokád stb, akkor van értelme visszatérned erre a témára.


Hogy a kérdésre is válaszoljak: én inni ittam a terhesség elején, de csak alkalmakkor, de akkor is keveset, 1-1 kortyot. De nem esett jól, rosszul voltam tőle, így kb 2 alkalom után inkább visszautasítottam bárkinek is volt a szülinapja.

2019. jan. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
63%

Édesanyàm cigizett velem, teherbeesési problémàim nem voltak, sőt (sajnos) elég volt ràm nézni, terhes maradtam.

Nem azt mondom, hogy helyes dolog dohànyozni terhesen, nem az.

Volt egy kérdés, őszinte vàlaszt adtam.

2019. jan. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
51%
Màrmint a sajnost arra írtam, hogy volt abortuszom, a kislànyom tudatosan jött.
2019. jan. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Unokanővérem. Napi 20 szál cigit szívott minimum és az első 4 hónapban ivott is. A kislánya 33. Hétre született.
2019. jan. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az őszinte válaszokat, legalabb 10-15 ilyen őszinte kommentekre lenne még szükségem. Köszönöm
2019. jan. 27. 11:08
 9/11 anonim ***** válasza:
46%
Te itt Kérdező nem fogsz hozzàm hasonló őszinte vàlaszt kapni, mert ezt az oldalt csak a mintaanyukàk hasznàljàk. :)
2019. jan. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#9 Elég szomorú, ha az, aki terhesség alatt nem iszik meg cigizik, már ekkora mintaanyának számít. Mármint nyilván az, de szerintem ez lenne az alap. Komolyan már szellemi és érzelmi képességekhez kéne kötni a szaporodást, mert az ilyen felelőtlen szülők miatt van annyi elcseszett ember a világban.
2019. jan. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!