Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt 30 hetes kismama?

Van itt 30 hetes kismama?

Figyelt kérdés
Ha igen: Hogy vagy? Hányadik baba? Kisfiú/Kislány lesz? Mi lesz a neve? Megvan már minden? Félsz a szüléstől?
2019. jan. 26. 19:56
 1/10 anonim ***** válasza:
83%

32, de

szarul, második, kisfiú, még nincs meg a neve, nem vettünk semmit, pedig kell;

a szülésre igyekszem nem gondolni.

2019. jan. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
32.hét, nagyon nehezen viselem, 3. baba, kisfiú, Szabolcs. Pár dolgot vettünk meg. Programozott császár lesz, izgulok.
2019. jan. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
29hetes vagyok.második baba úgy néz ki megint fiú.nagyon fáj az ülőcsontom sokszor alig birok menni,vagy felkelni az ágyból.éjjel kétóránként kelek pislini és lassacskán csinálgatom a dologkat csak.már csak a kórházi csomagba kell vennem ezt azt és várom hogy a kocsi megjöjjön amit rendeltem.ezeken kivül van minden.nevet még nem választottunk.
2019. jan. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

31 hetes vagyok.

Elég nehezen viselem már a terhességet.Éjjel sokat kelek pisilni,feküdni már sehogy sem kényelmes..mindenhogy fáj mindenhol.

Első baba és kislány.Réka lesz a neve.

A kórházi csomagon kívül már minden készen áll az érkezésére.

Rettentően félek a szüléstől,hiszen nem tudom milyen érzés és hogy fogom viselni.Természetes szülés van tervben,remélem nem lesz semmi változás.


Veled mi újság kérdező?

Mesélj te is magadról🙂

2019. jan. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
29 hetes vagyok, már nehezen bírom, rettentően fáj a medencecsontom. Második babánkat várjuk, aki kislány, és Lilien Abigél lesz a neve. Február elején lesz meg a babakocsi, kiságy, az apróságok már megvannak, és elkezdtem kimosni, vasalni a cuccokat. Annyira nem félek a szüléstől, inkább izgatott vagyok miatta :)
2019. jan. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
37 hetesen szuperül vagyok, ahogy az elsővel sem volt semmi bajom, most sincs. 😊 Kislány mindkettő, megvan minden és nagyon várom a szülést.
2019. jan. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
31 hetes vagyok, koszi jol viselem. Kislany lesz. Még nem mostam ki semmit, de van mar sokminden, nagy dolgok csak kinezve mint kisagy, babakocsi, szekreny.
2019. jan. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

30hetes vagyok 😊 második baba, aki kislány lesz

van egy majdnem 3 éves fiam, már nagyon várjuk a tavaszt! március 28-ra vagyok kiírva

most kezdtünk el vásárolgatni, ruháit már megvettem múlthéten...szerencsére nagyobb dolgokat nem kell venni, mint pl. kiságy-babakocsi-autósülés..stb. mert mind megörökölte a bátyustól 😊 anno próbáltam úgy vásárolni,hogy később tesó is tudja használni 😀 de csajosítunk mindenen, ágyneműgarnitúra tegnap jött meg..

2 hét múlva, festünk és tapétazunk

már csak apróságok hiányoznak-pl. szeretnék csajos pihiszéket,kiságyforgót és egy csodaszép lámpát a pelenkázó fölé,pelenkázólap..stb.

neve még nincs, párommal nem jutunk semerre etéren.. 😐

természetes szüléstől nem félek, jó élmény volt az első is! de egyelőre még nem fordult meg a kisasszony...remélem lassan 36.hétig sikerül neki befordulni, mert a császártól rettegek!!!de nem a fájdalomtól félek, hanem magától a műtéttől,altatástól és érzéstelenítéstől is.. bár az tuti,hogy altatást kérek, érzéstelenítést nem tudnám pánik nélkül végigcsinálni 😕

2019. jan. 27. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#8, nagyon drukkolok! Én vbac-re készülök, bármit megadnék érte, hogy ne kelljen újra vágni. ❤️
2019. jan. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Bár nekem 3 hónapos a lányom,de érdekel kérdező,hogy nálad mi a helyzet?🙂
2019. jan. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!