Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » M-es méretű vagyok, szeretnék...

M-es méretű vagyok, szeretnék kismama kabátot venni. H&M-es kabátot néztem ki. Félidős terhes vagyok. Elég az M-es belőle milyen a fazonja? Ki ismeri?

Figyelt kérdés
[link]
2019. jan. 13. 17:28
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Eléggé nagynak néz ki az alja a pocak résznél és állítható.
2019. jan. 13. 17:30
 2/11 anonim ***** válasza:
Lehet a többség nem így vélekedik, én csak saját tapasztalatot tudok írni. Én XS/S-es méretű ruhákat vettem terhesség előtt a H&M-ből, csak nagyon kevés ruhám, egy-két nacim volt onnan M-es. A kismamanacijaim H&M-ből vannak, mindkettőből M-eset vettem, biztos, ami biztos alapon, felpróbáltam az S-est, az is jó lett volna, de úgy voltam vele ha hízok lábra is ne kelljen újat venni. Csak hasam lett és nagy melleim, de a H&M-ben plusz hét kg-tól kb. nem találtam fazonban jó felsőrészt, ami állt is valahogy, három inget vettem zárásként, mindhárom L-es méret volt, azt hittem elbőgöm magam, hogy ilyen dagadt lettem... Mindeközben a C&A-s ruhákból még mindig M-es kell, így pár héttel a vége előtt. Szóval én ezek miatt nem vennék a H&M-ből kabit kismamaként, persze az én esetem lehet egyedi és másnak terhesség alatt sem volt problémája ezzel az üzlettel.
2019. jan. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
55%
Ugyanakkorát hordtam mint előtte, 34-es és S-es terhesrucik kellettek mint alapjáraton, semmiből nem kellett ugranom méretet. Egyedül a szoptatós melltartónál kellett egy kosarat feljebb lépnem. A H&M-es ruhák amúgy szerintem eleve óriásiak, rám mindig is nagy volt ott minden és a gyerekruhákból is egy számmal kisebbet hord a kislányom mint bár mi más márkából akkorák a ruhák.
2019. jan. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem téli kabát. Ez egy őszi vékony parka.

Én ebben nyomom ősz óta és még ez is vékony, de jóval vastagabb mint amit te linkeltél:

[link]

Méretügyileg M-est vettem S-es méretre, hogy aláöltözhessek, plusz elsővel 22 kg jött rám. Na most csak 3 eddig (30. hét), így még most is bő picit. ;)

2019. jan. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Vékonyabbat szeretnék.Kb tavaszra kell majd.
2019. jan. 13. 17:59
 6/11 anonim ***** válasza:
54%

"H&M-es ruhák amúgy szerintem eleve óriásiak, rám mindig is nagy volt ott minden és a gyerekruhákból is egy számmal kisebbet hord a kislányom mint bár mi más márkából akkorák a ruhák."


Ezzel vitatkoznék. A h&m pont azon kevesek egyike, akik normálisan számoznak.

Kislányom 98 cm 13 kg, h&m-ből 98/104-es kell neki, máshonnan meg 110-es mérettől vannak rá ruhák.

2019. jan. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én is innen rendeltem, ugyanazt a típust, mint 4es. Nagyon jó, szeretem, méret pedig S-es, ahogy előtte is S-es ruhákat vettem H&Mben. Én a pólóimat is szeretem, amiket onnan rendeltem :)
2019. jan. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
6: a 68-as H&M ruha a címkén 2-4 hónapos máshol 3-6 hónapos. A gyakorlatban a kislányom 8,5 kg, 75 cm, 8 hónapos és 68-as H&M-es ruhákat hord amíg a Zarából már 80-ast (az meg kicsi) miközben 74 a mérete. Én a Zarából 36 méretet míg a H&M-ből 34-et.
2019. jan. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan kabátom van,mint a 4-esnek. S-es méretű vagyok és a kabátom is S-es, viszont szoptatós pólóból M-est kellett vennem. Az S-es is jó lett volna,de kényelmesebbnek éreztem a nagyobb méretet.
2019. jan. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
56%

"6: a 68-as H&M ruha a címkén 2-4 hónapos máshol 3-6 hónapos."


?

A 68-as 4-6 a hm-nél. [link]

75 centisként pedig simán 80-ast hordott onnan a lányom.

2019. jan. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!