Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség

A kérdés

Az első trimeszterben tényleg csak probiotikummal és tejsavas kúppal /irrigálással lehet kezelni a bakteriális vaginózist?

Keress kérdéseket hasonló témában: trimeszter

jan. 28. 22:15  Privát üzenet  

A válaszok
Nem. Háromszor voltam terhes, ebből legalább kétszer már az első trimeszterben kaptam gyógyszertári keverős (nystatinos) kúpot, ami baktérium- és gombaölő. A kezeletlen fertőzés sokkal veszélyebb, mint a gyógyszer.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont jan. 29. 06:57 Privát üzenet
Irrigálni tilos terhesen.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont jan. 30. 15:19 Privát üzenet
Nem. Ladyvita hüvelykúpot bármelyik trimeszterben használhatod.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont márc. 26. 19:19 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Második babát várom,20 hét végén járok és nem érzem a baba mozgása it. Igaz, nem vagyok vékony alkat, de az belülről jön. Az első babát már a 16 héten éreztem. Lehet valami gond esetleg?
Belevágnátok a 2. gyerkőc "projektbe" 39 évesen? Az első baba most lesz 1 éves. Én decemberben leszek 39. Apuka 40.
Az első vélt magzatmozgástól kezdve mennyi idő telt el, amíg már biztosan tudtátok, hogy tényleg őt érzitek?
Első trimeszterben menzi szerű fàjdalom de fele sem olyan erős, nem görcs, lètezik ilyen? Volt valakinek hasonló?
Terhesség első trimeszterében szedhető puffadásra espumisan?
Lactofeel hüvelygél használók: Az normális, ha az első használatnál elég nagy mennyiség folyik ki a gélből?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Terhesség rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!