Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez a szikhólyag a petezsákhoz...

Ez a szikhólyag a petezsákhoz képest nem nagy?

Figyelt kérdés
Mivel másik országban vagyok es a saját orvosomhoz csak 10 nap múlva tudok eljutni, és pozitiv tesztek utan, fájdogált a hasam ugy döntöttem leellenőrzöm, hogy jó helyen van-e a babó,elmentem tegnap egy magánorvoshoz. A babó jó helyen van,az orvos szerint minden rendben,meglepi szerű első terhesség nem is tudtam mit kell kérdeznem...csak utánna láttam meg, hogy nem írt sehova méreteket. ☹ Menzi szerint 6 hetes a terhesség, ami tuti, mert tudom mikor voltunk együtt, a doki 5+5 mondott az uh szerint.2nappal kisebbnek vélte. A lényeg,hogy nemtudom mekkoranak kell lennie a szikhólyagnak, nem nagy a petezsákhoz képest? Sajnos aggódós vagyok. ☹ kepet feltöltök. Előre is köszönöm.
2019. jan. 29. 09:16
 1/10 A kérdező kommentje:
2019. jan. 29. 09:21
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem nagy, nekem is kb ekkora volt ránézésre.

De nem értem a jó helyen van a babó dolgot, ezen még nincs embrió

2019. jan. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen,rosszul fejeztem ki magam. 🙂 A petezsák és a szikhólyag van jó helyen.Remélem hamarosan babó is lesz belőle. Mérges vagyok magamra, hogy felkészületlenül mentem, az orvos pedig úgy sietett, csak rávágta, hogy minden ok, és ennyi. Sem méretek,sem semmi. Ez van. Már alig várom a következő uh-t. Felkészülök a kérdésekkel. A képet elnézegetve, és az arányokat nem ismerve, gondoltam megkérdezem itt tőletek. Köszönöm a választ. 🙂
2019. jan. 29. 09:44
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem amire mész a saját dokidhoz már baba is lesz


Petezsák szabályos, szikholyag normális méretü


Ne izgulj, minden rendben


Szedj folsavat és magnéziumot addig, illetve terhesvitamint is kezdj el szedni

2019. jan. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az egész napos idegességtől mentettek meg 🙂, megnyugodtam. Már tegnap óta uh képeket keresgéltem összehasonlításképpen, mint valami félőrült. A vitaminokat szedem amióta pozitív lett a teszt. Magnéziumot is amikor fájdogál a hasam. Nagyon szépen köszönöm.
2019. jan. 29. 10:11
 6/10 anonim válasza:

Sziasztok,

Sziasztok,

Talán tudtok nekem is segíteni. Tegnap voltam orvvosnál 6 hetes terhes vagyok volt már szívhang is csak sajnos a szigholyagom 6,7 mm. Ké hét múlva kell újra mennem, mert azt mondta a doki, hogy ez nem túl jót jelent..:( viszont azt is mondta hogy van egy másik szikhólyad ami pici? Erről nem is beszéltünk, hogy akkor ez most mit jelent.Egy petezsák két szikhólyag??

Válaszokat előre is köszönöm.

2019. jan. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én komolyan képtelen vagyok megérteni az embereket.

Ha egyszer az orvos azt mondja, hogy "minden rendben", akkor azt miért nem lehet elhinni, miért kell vadidegen, laikus, ultrahanghoz és orvostudományhoz mit sem értő embereket megkérdezni arról, hogy normális-e?

Szerinted ha nem lenne minden rendben, az orvos nem mondaná?

De tessék

[link]

[link]

[link]

2019. jan. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Utolsó kérdező. Köszönöm a képeket, szuperek, hasonlóak mint az enyém, attól függetlenül, hogy laikus vagy sikerült teljesen megnyugtatnod. Ezért is tettem fel itt a kérdést. Én megértem, hogy te nemérted, az ilyesmi teljesen összetett, és sok tényező befolyásolya az emberkét aki ilyen kérdést ide kiír( félelem, bizalom az emberek iránt, aggódalom, az orvos viselkedése,stb..). Én örülök, hogy megkérdeztem, teljesen megnyugodtam, mégha "csak" laikusoktól is kaptam választ. Köszi még 1× mindenkinek.
2019. jan. 30. 10:50
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem vagyok laikus, nőgyógyász rezidens vagyok, rengeteg UH-t csinálok. De ilyenkor marhára elgondolkodtam azon, hogy mikor azt mondom a betegnek, hogy "minden rendben van", akkor vajon ő is hazamegy és pánikbaesve kérdezgeti a gyakori, hogy minden oké-e? Miért hitelesebb egy vadidrgen ember a neten keresztül, mint én, az orvos, aki vizsgálta és a saját szemével látta?
2019. jan. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ha normálisan bántok a beteggel, biztosan nem fog otthon tovább kutakodni, én a saját orvosomban teljesen megbízom. De az orvos akinél voltam, mellesleg magánklinikán, még azt sem mondta, hogy szedjek folsavat...utolsó páciens voltam, már a padlókat mosták fel, nemfoglalkozott velem 2 percet, és már tessékelt ki. Idegen országban. Azt is, hogy minden ok úgy félválról mondta. Ezért pánikoltam be. Az uh képet ugy szakította ki a gépből, hogy a kép elvan szakadva. Adat sehol semmi rajta, és a diagnózison sem. Ezen az oldalon az emberek saját tapasztalatokat írnak le, reméltem, hogy akad egy kismama legalább akinek hasonló képe lett, és egy kicsit megtudok nyugodni, mert sajnos az orvos viselkedése nem ébresztett bennem bizalmat. Első terhesség, 4 évet vártunk rá, és reménykedtünk, vártuk a csodát 🙂 talán ezért is aggódom túl.. szerintem nállatok biztosan mindenki elégedett,ez most egy rosz tapasztalat volt egy idegen orvossal, már ideges volt, a nap végén... a saját orvosomban én is teljesen megbízom. Nem doktori véleményt vártam ezen az oldalon, csak egy pici megnyugtatást olyan laikus emberkéktől, akik mondjuk hasonló cipőben járnak,sokat jelent ilyenkor, és ezt meg is kaptam, ami majd kitart amíg szépen a saját orvosomhoz eljutok.
2019. jan. 30. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!