Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22 hetes vaagyok, és én még...

22 hetes vaagyok, és én még nem voltam vérvételen. szerintetek ez baj?! de babával minden oké, minden vizsgálaton mindene voltam de vérvételen még nem.

Figyelt kérdés

2019. jan. 29. 22:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát már legalább 1x kellett volna menni. Sőt hamarosan cukorterheles.
2019. jan. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az ellenanyag szűrést meg kellene csináltatni, de akkor érdekes csak ha rh- vagy. De az bajt is okozhat.
2019. jan. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Menj minél hamarabb, mert ha vérszegény vagy, azt mindenképpen el kellett volna kezdeni kezelni, mert súlyos esetben árthat a babának (viszont ezen azért ne aggódd szét magad, mert ha nem fejlődne rendesen, az a két genetikán kiderült volna). Illetve a vércsoporttal is tisztában kell lenni, van-e ellenanyag, ezzel rendszeresen kontrollra kell járni. Ez sem olyan, ami most akkora gond lenne, a szülésnél és az utókezelésnél lesz szerepe, de azért oda kell figyelni. Pótold mihamarabb!
2019. jan. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
minél hamarabb menni fogok, szerintem holnap már megyek is beutaloért...köszönöm !
2019. jan. 29. 22:30
 5/11 anonim ***** válasza:

Se a haziorvos, se a terhesgondozo nem kuldott? A vedono nem hianyolta a leleteket?

Valamelyik vervizsgalat 4 het volt, mire jott lelet. Mire neked az meglesz, mar jo keso.

Engem hazi doki mar 7-8 hetesen kuldott. Terhesgondozo a 12-en. 20-24 korul lesz a cukorterheles, ha jol emlekszem.

2019. jan. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én sem értem, nem küldött senki??? Ennyi idős terhesen már minimum két nagylaborom volt. Plusz 12 hetes kombinált teszt legalább? Érthetetlen. Mindenképp menj el, talán nem lesz nagy baj, de akár lehetne belőle... Valószínűleg nem lesz, de a terhesgondozó staffodtól elég nagy felelőtlenség hagyni ezt így...
2019. jan. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ez tuti kamu kerdes..ha van kiskonyved, tuti kellett volna lennie vervetelnek,mivel azt ha nem is a doki,de a vedono tolti lelet alapjan! sot genetikai uh-nal is kerdezik , akarsz e konbinalt tesztet...stb.
2019. jan. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én sem értem hogy sikerült így? A védőnőm, a nőgyógyászom, de még az asszisztense is folyton kérte a papírokat.


Mert a sima vérvétel talán nem akkora gond hogy kimaradt, egy nap alatt lehet pótolni. De a terhes HbsAg eredményt nem kereste rajtad senki? Baromi fontos pedig! És legalább 2 hét mire eredmény lesz.

2019. jan. 30. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát olyan szempontból gond, hogy nálam az ellenanyag szűrés eredménye kb. másfél hónap volt mire megérkezett, akkor is nekem kellett kergetnem miatta a háziorvost. Mondjuk tőlem is mindig kérték a vérvizsgálatok eredményét, vagy a védőnő, vagy az orvosom. Szerintem minél hamarabb pótold a vérvételt.
2019. jan. 30. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
66%

Mondjuk a vércsoport összeférhetetlenség majd a második babánál okoz gondot, az elsőnél nem (gyanítom, a kérdező az első babáját várja).

Ettől függetlenül érdekes, hogy nem küldteek vérvételre. Beszélj az orvosoddal!

2019. jan. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!