Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem kaptam meg a down szűrés...

Nem kaptam meg a down szűrés eredményét, miért? Azt mondták tegnap hogy ma sms-ben küldenek egy kódot, de semmi! Tegnap voltam vérvételen. Aki volt ilyen vizsgálaton megírná hogy neki mikor küldték el?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 16. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem anno egy hétfőn vették le a vért, csütörtökre ígérték az SMSt. Pénteken kaptam meg délelőtt, és aznap fel is hívtak.

Ne izgulj!

Kombinált vagy integrált?

2009. ápr. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi a választ.kombinált,neked milyen volt??
2009. ápr. 16. 21:38
 3/5 anonim ***** válasza:

Kombinált tesztem volt. Dec. 1-én vették le a vért és 16-án kaptam meg a kódot sms-ben. Meg is lepődtem, mert nekem pl senki nem is említette, hogy kapok majd ilyen sms-t! :)

Szerintem ne aggódj, hamarosan neked is megjön! Ha baj lenne, akkor szólna időben! Minden jót!

2009. ápr. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok, nekem az integrált volt, így kombinálthoz nem tudok hozzászólni :)
2009. ápr. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia, én voltam a kombinálton és az integrált teszten is, kb. 1 hét múlva kaptam meg az sms-t, ami alapján megnézhettem az eredményeket. Szerintem ne aggódj, biztosan megkapod, de úgy tudom a dokid is.Oda meg úgy is menni kell. Az egyik sms-t kétszer is megkaptam. Szóval ott is emberek dolgoznak.....
2009. ápr. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!