Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire befolyásolja a hetek...

Mennyire befolyásolja a hetek és napok száma az hogy mit lát az orvos az UH-on?

Figyelt kérdés
5+5 hetesen voltam először UH-on akkor még csak petezsák volt. Pénteken megyek vissza akkor leszek 6+4,azt mondják hogy akkor már szívhangnak is kénne lenni. De ha ennyire közel voltam a 6. héthez nem kellett volna többet látni mint csak egy petezsákot? Vagy ennyire rohamosan nőne? 6x5 mm-es volt a petezsák.
2019. jan. 30. 05:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen rohamosan nőnek.


És nem feltétlen kell 6 hetesen már látni a szívpulzálást. Nekem pl 7-8 hét között történt.

10 hetesen már kivehető a formája az ultrahangon is. :)

2019. jan. 30. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Rohamosan nő. Gondolj bele...

Az én példám : Egy korábbi vetélés miatt nem akartam túl korán orvoshoz menni. Amikor először mentem,már 8 hetes terhes voltam,tehát már dobogott a szíve. Ekkor CRL:23,6mm.

A 12.heti ultrahangon már 62mm volt és megvolt mindene☺

Gratulálok,jó egészséget és csodás terhességet kívánok!

2019. jan. 30. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Csak azért kell visszamenem minden héten mert veszélyeztet terhes vagyok. Köszönöm a válaszokat :)
2019. jan. 30. 06:33
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Rohamosan nőnek, igen, de sok minden függ az ultrahang géptől is, illetve attól is, hogy milyen ultrahang. 5+2-nél voltam sztk-s rendelésen, hasi uh volt, csak petezsák látszott, másnap reggelre elkezdtem barnázni, gyorsan elmentem magánba a saját dokimhoz, aki hüvelyi uh-val nézett, és úgy már látszott a szívhang.:)
2019. jan. 30. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az elején iszonyú gyors a fejlődés :) Nekem mikor 5+4 re mentem (pénteken) még nem látszott szívhang, szerdára hívott legközelebb a dokim (utána elutazott én pedig mindenképp hozzá akartam menni) azaz 6+2 volt és már dobogott a kis szíve, egy hét se kellett tehát hozzá.
2019. jan. 30. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtatotó válaszokat :)
2019. jan. 30. 09:33
 7/7 anonim ***** válasza:
Sok mindentol fugg, hogy mikor mit latnak. Pl nekem Sztk-ban 12 hetesen sem latott meg eletjelet a doki, be kuldott a korhazba. Kover vagyok, neki meg szar a gepe. Maganban 9+4-nel lattak a szivverest.
2019. jan. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!