Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányinger jelezheti a szülés...

Hányinger jelezheti a szülés közeledtét?

Figyelt kérdés

Egész terhesség alatt nem voltam hányós.

Ma éjjel felkeltem pisilni, ittam 4 korty vizet és rám jött a szokásos böfögési inger, de egy idő után nem jött semmi csak az inger maradt meg. Üldögéltem egy ideig az ágy szélén, majd kimentem a konyhába. Úgy éreztem tüsszentenem kell, de ahogy a tüsszentéshez levegőt vettem majdnem elhánytam magam. Hirtelen nagyon rosszul lettem, kb fél óráig úgy éreztem, hogy hányni fogok. Azóta csak ezt a furcsa böfögési ingert érzem.

36hkm


2019. febr. 1. 08:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem csak akkor volt hányingerem a vége félé, amikor már órák óta vajúdtam. De akkor nagyon, a második szülésemnél nem csak az inger volt :D hánytam is
2019. febr. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszt. 😊

A vedono szerint ez azert van, mert a baba nyomja gyomromat. A furcsa bofogesi ingerre azt mondta, hogy valoszinuleg a gyomorsav okozza.

2019. febr. 1. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!