Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Prena tesztre mit kell magamma...

Prena tesztre mit kell magammal vinni?

Figyelt kérdés
2019. febr. 1. 13:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Magadat és egy jó vénát
2019. febr. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi!:DD
2019. febr. 1. 13:25
 3/11 anonim ***** válasza:
75%

Mintavételi készletet is vinned kell. Amit neked kell beszerezned. Nekem nem vették le tavaly nyáron, mert nem vittem készletet ugyanis senki nem közölte velem, hogy vinni kell.


Szerintem hívd fel a helyet ahová mész, hogy kell-e vinned.

2019. febr. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
és azt hol lehet beszerezni? amúgy te hol csináltattad?
2019. febr. 1. 13:30
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekem a befizetett csekket kellett bemutatni, úgy vették le a vért, a mintavételi dobozt ők adták. Ha nehezen tudnak tőled vért venni, szólj, hogy vastagabb tűvel szúrjanak, mert nem alvadhat bele!

Nekem a doki a vérvétel előtt uh-t is csinált, mert jártak már úgy, hogy elhalt a terhesség, feleslegesen fizetett ki a kismama egy csomó pénzt.

Könnyű terhességet, és egészséges babát kìvánok neked!

2019. febr. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ezek szerint ahány hely annyiféleképpen csinálják. Mindenképp kérdezd meg szerintem. Én Szolnokon csináltattam volna, de a doki lebeszélt róla mert nem volt indokolt csak én nagyon paragép vagyok. Így utólag azt mondom, hogy igaza volt.
2019. febr. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk sem kellett semmit se vinni, helyben lehetett fizetni bankkartyával vagy kp-val :)
2019. febr. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Attol fugg sztem hol csinaltatod. En egy maganklinikan csinaltattam, ahova terhesgondozasra is jarok. Semmit nem kellett vinnem, csak a lóvét:)
2019. febr. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csekket adott a magánrendelő, befizettem,ezt kellett vinnem a vérvétel napján. Mindent adtak hozzá.

Mindenképp kérdezz rá ezekre.

2019. febr. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Most voltam a czeizelbe, oda semmit.
2019. febr. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!