Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7-8 hetes terhesség, embrió 4 mm?

7-8 hetes terhesség, embrió 4 mm?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Az utolsó mensim szerint ma lennék 8 hetes terhes. A múlt héten voltam Uh-n, ahol 4 mm-es embriót láttak, szívpulzálás sejthető, és a doki azt mondta 6 hetes vagyok. Nem hagyott nyugodni, így ma egy másik dokihoz elmentem, és a doki szintén 4 mm-es embriót mért 14.9 mm-es petezsákkal. Hogy lehet, hogy egy hét alatt nem nőtt semmit? Szívműködésről nem nyilatkozott, a papírra ráírta, hogy van. Az ő számítása szerint 5+4 hetes vagyok. Jól érzem, hogy nincs minden rendben igaz?


2019. jan. 14. 12:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Előtte voltál uh-n? Nem lehet későbbi peteérés? Ha van szívhang akkor nincs veszve még semmi...
2019. jan. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Voltam igen. 8-án és ma. Előtte 27-én. Akkor 4 mm-es petezsákot láttak.
2019. jan. 14. 13:32
 3/3 anonim ***** válasza:

Ugyan azzal a géppel csinaltak? Ha nem a két gép között sok eltérés lehet, az a mérvadó, amit ugyan azzal néznek.

Azzal eső körben nincs gond ha 2 héttel kisebb, ez főként azoknál fordul elő, akiknél nem pl 28 napos a ciklus hanem 35-40, vagy két peteeres volt a hónapban és később fogant stb :) nyugodj meg, most az a fő és menj vissza az első dokihoz vagy a másodikhoz ha az a szimpi. 7 nap alatt átlag 7mm no a baba az első hetekben így valszeg már látni fogjak a változást

2019. jan. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!