Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Már 2 órája megállás nélkül...

Már 2 órája megállás nélkül mozog, fészkelőfik a baba! Ugye nem lehet hogy valami baja van? 40hkm

Figyelt kérdés

Ma töltöttem a 40et. Vannak kisebb fájások de minimális. Viszont már vagy 2órája megállás nélkül mozog. Alapból mozgékony volt mindig de most extra sokat mozog és folyamatosan.

Néha társul hozzá hasszútkálás vagy keményedés is.

Ez normális szerintetek?

(Mondjuk ettem olyan 8 óra fele sütit, lehet az is rátesz)


Reggel megyek Nst-re amugy.


2019. febr. 2. 23:18
 1/2 anonim ***** válasza:
58%
40 hetes vagy, ha rossz előerzeted van menj be most hogy nagyon fáj a hatad. Megneznek legalább. De keszulj fel hogy lehet befektetnének. Jobb ötletem nincs..én is aggodtam a vegen.
2019. febr. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
80%
:D 39+3 hetesen éjszaka csinálta ezt a fiam. Másnap reggel már barnáztam, este mentem szülni. Aggódtam amúgy miért mozog megállás nélkül 2 órán keresztül. Előtte sose csinált ilyet, pedig még az utolsó hetekben se volt lustább.
2019. febr. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!