Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért van az, hogy egyik nap...

Miért van az, hogy egyik nap szinte megállás nélkül mozog a baba, másnap meg talán 1-2szer érzem egész nap?

Figyelt kérdés
2013. okt. 15. 20:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert te sem mozogsz minden nap ugyanannyit :) Ne aggódj! Teljesen normális. Velünk is ez van. Néha tombol, máskor meg semmi. Nálam mellső fali a lepény és amikor bebújik mögé, alig érzek valamit egész nap. :)
2013. okt. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok, de szerintem ez természetes, legalábbis azt mondta a védőnő, hogy az a lényeg, hogy minden nap érezzük, nem az, hogy mennyiszer.

Azért én jobban szeretem, ha sokszor érzem. :)

2013. okt. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen, ha keveset mocorog mindig megijedek, olyankor meghallgatom szívhangfigyelővel, de van, hogy nagyon aktív :).
2013. okt. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nálam is ez van, most vagyok 18+4 :)

Én is szívhangfigyelővel hallgatom, ha aggódok :)

2013. okt. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

De mi már a 27.-et tapossuk :) Már sokkal többet meg erősebben mozog mint az elején.Már a kis mozgások is érezhetőek,és ezért aggódok amikor órákon át semmi. Még ha alszik is akkor is mocorog a felnőtt is :)

Nem szeretem ha ijesztget,inkább ficánkoljon egész nap :D

2013. okt. 15. 21:01
 6/6 anonim ***** válasza:

Nálunk is vannak csöndesebb napok, olyankor másnap duplán bepótolja:))))Néha fáj, úgy mozgolódik

33hkm

2013. okt. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!