Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fél éve hagytam abba a fogamzá...

Fél éve hagytam abba a fogamzásgátlót, eddig mindig napra pontosan megjött minden hónapban, a peteérést minden hónapban megérzem, most is. Létezik, hogy fél év után borult volna meg a hormonrendszerem vagy csak szimplán korán teszteltem? 🙂

Figyelt kérdés
Ma késik 3. napja a menstruációm. Reggel teszteltem egyet, negatív lett☹️.

2019. febr. 3. 19:15
 1/7 anonim válasza:
100%
három nap még belefér. Ne aggódj!
2019. febr. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Aggódni nem aggódom, mert babát szeretnénk 🙂. Csak bízom benne, hogy nem a fogamzásgátló játszik velem így fél év után. 🙂
2019. febr. 3. 21:55
 3/7 anonim ***** válasza:
Én pont így voltam. Várj a teszttel még 1 hetet. Nekem másfél hetes késésnél egyértelműen kimutatta.
2019. febr. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
5.nap késés. Ma már kicsit émelygek és szédülök, néha szúrkal a hasam. De igyekszem kibírni péntekig a következő teszttel. 😂
2019. febr. 5. 11:29
 5/7 anonim ***** válasza:
Remélem pozitív lesz neked, én is pénteken tesztelek
2019. febr. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mindkét opció lehetséges,csak mi nem fogjuk tudni neked megmondani,hogy nálad melyik dolog áll fenn.
2019. febr. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nyilván nem is ezt vártam, szimplán tapasztalatokra vagyok kíváncsi. 🙂
2019. febr. 5. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!