Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges hogy valaki 50...

Lehetséges hogy valaki 50 évesen legyen terhes?

Figyelt kérdés
Egy ismerősünk az 50-es éveit járja mire bejelentette hogy kisbabát vár. Lehetséges ebben a korban még? Vagy egyáltalán szerintetek ajánlatos ennyi idősen gyermeket vállalni?
2019. febr. 4. 00:02
 1/6 anonim ***** válasza:
42%
Lehet, ha későn jön a menopausa. Ajánlatosnak egyáltalán nem ajánlatos. Szegény gyerek.
2019. febr. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
46%

Lehetséges. Még később is!

Még gyakorin is olvasni pár ilyen sztorit.


Ajánlatosnak meg hát, nem tudom. Inkább azt mondanám, hogy nem szerencsés. De mindenki maga döntse el, hogy bevállalja vagy sem.

2019. febr. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%

Engem anyukam anno 39 evesen szult.. akkoriban idosnek szamitott most 25 vagyok ő 64 es minden nap imadkozom hogy minel tovabb egeszsegesen eljen. Nem jo ha idosek a szuleid.. foleg igy hogy a gyerek 10eves lesz mig o mar 60...

Igen szegeny gyerek..

2019. febr. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%

Nem állnál le a "lehetséges hogy" kérdéseiddel?

Ha valóban van ilyen ismerősöd, eleve nem kérdés.

2019. febr. 4. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha meg nincs menopauza, lehetseges ( hianyoztal biologia oran ??) .
2019. febr. 4. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
15-59 eveseket vesz a statisztika a szulokepes korba, szoval persze, lehetseges. Ajanlatosnak eppen nem mondanam... De ha azt hitte, hogy mar nem lehet gyereke, mert klimaxolt, es veletlenul becsuszott, megertem, hogy nincs szive elvetetni.
2019. febr. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!