Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon féltékeny lett a...

Nagyon féltékeny lett a barátnőm mindenkire. Amióta terhes. Ez ilyenkor normális? Mit tegyek hogy ne legyen féltékeny?

Figyelt kérdés
Ha dolgozok akkor is hívogat vagy írkál. Én meg nem tudok neki azonnal válaszolni. És vannak nő kollegaim. Azt hiszi hogy ilyenkor azokkal vagyok. Amikor meg hazamegyek csak sír. 3hónapos terhes ,24 éves
2018. okt. 26. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:
28%
Terhesen minden normalis,enis ilyen voltam..nem ereztem magam szepnek es gondoltam majd megcsal stb..szules utan meg rosszabb volt pedig 10kg hiztam osszesen..de beigazolodott szules utan 3 honappal megcsalt
2018. okt. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%

Én is ezeket gondoltam, de igazából "terhesség nélkül" is átfutott az agyamon,

Semmi alapja persze, egyszerűen csak annyi volt, hogy minden férfi kollégám mondogatta hogy milyen szép vagyok terhesen, jól áll a poci stb., csak a párom nem volt képes egy dicsérő szóra se, soha egyszer se hallottam tőle hogy szép lennék, meg nem is szexeltünk, illetve hát csökkent az együttlétek száma is, és már a tököm ki volt ezzel, úgymond inkubátornak éreztem magam, nem pedig nőnek.


Egyszerűen csak rossz időszak volt, rosszullétek voltak, álomkór, nyűgösség, aztán még ezen kattogtam hogy miért nem dicsérget hisz az ő fiát hordom ki éppen...

Visszatekintve igencsak hiszti kor volt, de végtelenül hálás vagyok neki amiért kitartott és nem keresett helyettem mást..


Én azt tanácsolom, még ha nem is látszik rajta, az önbizalmát növeld azzal, hogy rá figyelsz, dicséred, érdeklődsz iránta, napközben mondjuk egy kétszer irj neki hogy hogy érzi nagát, tehát érezze hogy törödsz vele stb. A féltékenység el fog múlni, nekem is elmúlt miután jeleztem az igényeimet erre vonatkozóan. :)

2018. okt. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%
Normális, légy vele megértő. Esetleg küldj néha neki szerelmes sms-t, kedveskedj neki virággal, ajándékkal stb. De a legjobb amit tehetsz, hogy leülsz vele beszélni és elmondod neki, hogy soha nem fogod őt megcsalni, mert szereted és nélküle már nem tudnál élni stb. A hormonok nagyon kegyetlenek, nem tehet róla, hogy ilyen lett, te viszont tudsz tenni azért, hogy megnyugodjon.
2018. okt. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A hormonok sajnos... Reméljük elmúlik.
2018. okt. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Normális. Terhesség alatt bármi normális.

Mondjuk az én páromat ismerve sosem tetszettem neki jobban, mint mikor a gyermekét vártam, sugárzott mindig, amikor rám nézett, és szerettem is terhes lenni.

A barátnőd terhessége még nagyon fiatal. Ha most így érez, mi lesz, ha egy dinnye lesz majd a hasa helyén?

Valahogy extrán éreztetned kellene vele, hogy neked csakis ő tetszik. Hidd el, nagy szüksége van most rá. Küldj neki szerelmes SMS-t (jó pont, ha a munkahelyedről), dicsérd sokat, esetleg csináljatok majd mindig terhes fotókat. Teremts romantikus pillanatokat, programokat, ezek segíteni fognak. Na, meg az sem árt, ha a szexuális életetek tökéletes, mert ez ilyenkor sokaknál megváltozik.

2018. okt. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!