Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha már az 5. héten émelygek,...

Ha már az 5. héten émelygek, semmi jóra ne számítsak, igaz? Nem egész nap, de rám-rám tör időnként főként reggel és evések után. Mi lesz így a 6-7-8. héten? Kinek milyen tapasztalata van?

Figyelt kérdés
2019. febr. 5. 08:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbben émelyegnek az 5. héten és meg is maradnak ezen a szinten.

Én pl az 5. héten már hánytam, a 7.-en meg már kórházban voltam a hányás miatt, de így is elmúlt a 15. hétre, az émelygés pedig a 18.-ra.

Van akinek meg az az első terhestünete, hogy megmozdul a baba. Minden terhesség más, fölösleges jósolgatni.

2019. febr. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 khniki ***** válasza:
100%
Én az 5. héten rosszabbul voltam, mint most a 7.-en. Akkor egyszer hánytam, sokszor erősen émelyegtem. Most csak néha van enyhe émelygés.
2019. febr. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
5 hetesen hányingerem volt csak most 7 hetesen se változott semmi
2019. febr. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
5-17.hétig vészes hányásban szenvedtem.
2019. febr. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
6. hétben kezdődött a hányingerem. Most a 10. hétnél járok. Hányni azóta se hánytam de a hányinger maradt. Vagy délelőtt vagy egész nap. Van olyan hogy jobban érzem magam, megcsap egy illat és kezdődik elölről.
2019. febr. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Elsővel semmi sem volt, most már az 5.6.hettol egész napos hányinger. Teljesen raparaztam. Aztán egyszer elfelejtettem bevenni a vitamint és lám, nem voltam rosszul. 9+4 vagyok, 7hetes kora óta nincs hányingerem. Remélem így is marad.
2019. febr. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Nórika 2000 ***** válasza:
5.héttől hányinger,szédülés, néha hányás 11.hétre minden elmúlt meg is ijedtem hogy baj van de minden rendben van azóta is :)
2019. febr. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek a valaszokat.. akkor nem josolgatok. Probalok tulelni! :(
2019. febr. 5. 17:25
 9/11 anonim ***** válasza:
5., 6 hét hányinger, hányás 7. Héten kicsattantam, semmi gond onnantól. (Akkor kezdtem el vitamint szedni, nem tudom, lehet-e köze hozzá)
2019. febr. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én az ötödik héten folyamatosan émelyegtem, többször hánytam, majd a hatodik héten mintha elvágták volna a rosszulléteket, egyik napról a másikra elmúlt minden. Azóta se jött elő. Az az egy hét kivételével semmi bajom nem volt a terhességem alatt.
2019. febr. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!