Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem fejlődik a baba?

Nem fejlődik a baba?

Figyelt kérdés
2 hete voltam hüvelyi ultahangon, illetve ezen a héten is. Az első 5/5 héten, ekkor 7 mm volt a CRL, és pulzálás is látható volt. Két hétre rá 16 mm volt, és hallottam a szívhangját is. Ez 2 hét alatt reális fejlődés, ugye? De ez még oké is lenne, viszont egy hete, vagyis a 2 uh között voltam egy régi jó ismerős nődokinál is, csak mint ismerős, és ő is megnézte azért. Ő hasi uh-val nézte, és 14 mm-esnek látta. Lehetséges, hogy nem arról volt szó, hogy csak 2 mm-t nőtt egy hét alatt, hanem arról, hogy ő fölémérte? Nagyon régi gépe van, de lehet ilyen különbség?
2019. febr. 6. 18:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Én nem aggodnék a helyedbe,a hasi ultrahangon közel nem ad annyira pontos eredményt mint a hüvelyi.
2019. febr. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezt innen elég nehéz megmondani. Természetesen a gép sem pontos sokszor (bár max 1-2 mm eket szoktak tévedni)de az is lehet, hogy a 14mm reális volt és utána leállhatott a fejlődés, sajnos. A következő ultrahangnál már nyilvánvaló lesz, hogy mi a helyzet. Minden jót!
2019. febr. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!