Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt az uh látni...

Terhesség alatt az uh látni lehet hogy egészségesen fejlődik a baba?

Figyelt kérdés
Értem arra hogy az idegsejtek, csontozat felépítése nem e lesz beteg mikor megszületik kicsit félek első babánk lesz nagyon sok évet vártunk rá

2016. júl. 4. 12:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyjából igen, de nem lehet mindent 100%-ban kiszűrni és van, ami csak születés után (akár évekkel) derül ki. De teljesen fölösleges ezen parázni, ha a vizsgálatok szerint minden rendben, akkor kár idegeskedni, pozitívan kell hozzáállni.
2016. júl. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ eddig minden rendben volt a vérvételtő kezdve az uh-ig 36 hkm
2016. júl. 4. 12:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is 36. Hetes vagyok, bár nekünk a 3. Babánk. Ne aggódj, ha eddig minden rendben volt nem lesz semmi baj. A második gyerkőcnél a tarkóredő pont a határon volt, és mégis makk egeszséges most már 4 éves nagyfiú. Hogy bírod így a végét? Kislány lesz vagy kisfiú?
2016. júl. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kisfiú lesz jól bírom szerencsére huu kicsit megnyugodtam köszönöm a válaszokat ahogy kiléptem az ajtón egy nagy adag ment az arcomra sikerült is belélegeznem a füstöt valaki éget :( igy a vége felé kezdek parázni hogy minden rendben legyen a.babával a párom szerint túlaggódom
2016. júl. 4. 18:21
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha sulyos a problema az ÁLTALÁBAN kiszűrhető
2016. júl. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!