Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fejfájás terhesen?

Fejfájás terhesen?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 18hetes terhes vagyok,második baba és kb 1 hete minden második nap fejfájással ébredek.Más is volt így ez is terhességi tünet?Vérnyomásom,minden értékem rendben😊
2019. febr. 7. 10:50
 1/9 anonim ***** válasza:
40%
Valószínűleg a frontokat érzed.Esetleg száraz a levegő a hálószobátokba.Nekem utóbbitól volt.Semmi köze a terhességhez.
2019. febr. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nálam is volt első és második terhessegemnel is. Elsőnél csak a második, másodiknál az első két trimeszterben.
2019. febr. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
40%
Nem iszol egész véletlen keveset? Attól is lehet!
2019. febr. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
40%
Soha életemben nem voltam frontérzékeny, de most terhesen én is jobban megérzem. 19 hetes vagyok, de nekem is fájdogál a fejem. Sokat kell inni és friss levegőre járni/szellőztetni, az sokat segít.
2019. febr. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
40%
En 26 hetes vagyok es eddig borzalom volt,sokat fajt a fejem. Frontra vagy arra ha keveset ittam, vagy ha epp nem ettem idoben. Meg persze a hoemonvaltozasok
2019. febr. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
40%
Hormon*
2019. febr. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
40%
Nalam detto, szenvedek a frontoktol mint a kutya:( aspirint neha beveszek ra ha mar nem birom orvosom ezt javasolta
2019. febr. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok lányok!Köszönöm szépen a válaszokat!Sajnos akkor jól gondoltam,hogy van összefüggés a terhesség és a fejfájás között.Inni sokat iszok alapból is,de most jobbban is figyelek a folyadékbevitelre így 3L/nap a minimum.Úgyhogy akkor most,hogy elmult végre a hányós időszak akkor most jött a fejfájás,ami ezek szerint többünket kínoz.Szuper😂
2019. febr. 8. 09:32
 9/9 anonim ***** válasza:
60%
Fel a fejjel, szerintem ahogy kisüt a nap és jobb idő lesz és eltűnnek ezek a frontos időszakok, amik most kb naponta váltják egymást, majd jobb lesz. Utána a terhesség végén már csak a gyomorégés és a nehézlégzés lesz a probléma :D
2019. febr. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!