Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mekkora az esélye annak ha az...

Mekkora az esélye annak ha az uh rendben van (orrcsont, tarkóredő), hogy mégis down kóros baba született?

Figyelt kérdés
2019. febr. 7. 12:08
 1/3 anonim ***** válasza:
úgy tudom, az UH 70%-os biztonsággal szűr, mert sok magzatnál nem láthatók a kromoszóma rendellenesség által okozott jellegzetességek az Uh-n.
2019. febr. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia! Én most vagyok sajnos ebben a helyzetben. 12 heti uhn Tarkóredő 1,5mm. Minden más is rendben! 18. Heti uhn bal oldali dongalábat mondtak, kicsit kisebb combcsontok, de azt mondták, hogy ez nem nagy gond, minden más jó volt. Közben megcsináltattam a magzatvízvétel, a héten kaptam eredményt: down kóros a babám! Úgyhogy a legbiztosabb az amnio!
2019. febr. 10. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

uh után rögtön másnap beadtuk a prena tesztet még nincs eredmény...nagyon ideges vagyok..

Sajnálom!

2019. febr. 11. 09:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!