Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek ez belefer terhesen?

Szerintetek ez belefer terhesen?

Figyelt kérdés

Probalok egeszsegesen taplalkozni a terhessegem alatt es eleg jol is tartom, foleg h korabban is odafigyeltem erre.

Viszont egyszeruen megveszek egy jo mekis hambugerert!!!😫 annyira kivanom hogy nem igaz, pedig evente kb 1x szoktam enni vagy meg annyi se. Nem ertem mi van velem borzasztoan ennek egyet

Szerintetek nem artok ezzel a babanak? Mert azt ugye tudjuk hogy eleg egeszsegtelen kaja...

Tudom biztos lesz sok olyan komment h mit parazok ra egytol nem lesz semmi baja meg olyan is aki tutira nem enne a helyemben... de hol van az igazsag? Belefer?


2019. febr. 7. 22:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mértékkel kb. szinte bármi, kivéve, ha valami indokolja a diétát. Nyugi, edd meg azt a hambit! 😊
2019. febr. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%

Köztudott, hogy az áldott állapotban levő nők gyakran megkívánnak valamit.

Ha ezt nem naponta többször, csupán hébe-hóba teszed, akkor ne legyen lelkiismeretfurdalásod. A gyakoriságot határozd meg te magad.

2019. febr. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én terhesen ettem hamburgert is, kínait is, mexikóit is, nem lett semmi baj.
2019. febr. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
70%
Örülj, hogy nem vagy pl: gdm-es és edd meg helyettem is azt a hambit! :) Én tényleg ártanék vele.
2019. febr. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%
Mindenképp vegyel, ha megkívántad. Nem lesz bajod. Én ugyanígy voltam a mekis sültkrumpliért. Előtte szinte sose ettem azóta abszolút nem , viszont ha terhesvizsgálatra mentem (meki mellett van a kórhaz) 2 havonta akkor vettem egy kis adagot.
2019. febr. 8. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Egészségtelen hosszú távon, rendszeresen, vagy aránytalan mennyiségben. Ha amúgy normálisan táplálkozol, akkor nyugodtan megehetsz néha egyet bűntudat nélkül.
2019. febr. 8. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Belefér,ne aggódj. :) Én is ettem néha és semmi baja nem lett tőle a babámnak. Ennyire ne legyél szigorú magaddal. :)
2019. febr. 8. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 khniki ***** válasza:
0%
A lényeg, hogy a husi legyen rendesen megsütve benne. Ha egyáltalán húsból van...
2019. febr. 8. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem volt kb. három hetem a terhesség elején, amikor csak és kizárólag kínai kaját tudtam megenni, semmi nem maradt lent azon kívül. Utána persze normalizálódott a helyzet, de az kemény volt. Gyönyörű, okos, tökéletesen egészséges kislányom született. De most őszintén, szerinted miért ártanál egy hamburgerrel? :D Edd meg nyugodtan.
2019. febr. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem eszembe se jutott azon filózni, hogy ez baj-e, hisz alapvetően ritkán járok mekibe. Én a mekis sültkrumplit kívántam meg nagyon, így ettem (a hamburger mellé :)). 19 hetes vagyok. Összesen 2x ettem mekiben a terhesség eleje óta.
2019. febr. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!