Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek ez belefer terhesen?

Szerintetek ez belefer terhesen?

Figyelt kérdés

Probalok egeszsegesen taplalkozni a terhessegem alatt es eleg jol is tartom, foleg h korabban is odafigyeltem erre.

Viszont egyszeruen megveszek egy jo mekis hambugerert!!!😫 annyira kivanom hogy nem igaz, pedig evente kb 1x szoktam enni vagy meg annyi se. Nem ertem mi van velem borzasztoan ennek egyet

Szerintetek nem artok ezzel a babanak? Mert azt ugye tudjuk hogy eleg egeszsegtelen kaja...

Tudom biztos lesz sok olyan komment h mit parazok ra egytol nem lesz semmi baja meg olyan is aki tutira nem enne a helyemben... de hol van az igazsag? Belefer?


2019. febr. 7. 22:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nálam kb ugyan ez a helyzet,csak én a sajtos fornettis pogácsára vagyok rákattanva.

Terhesség elején sírni tudtam volna érte,annyira kívántam.Akkor addig ment a férjem,míg nem tudott nekem hozni egy pár db-ot🙂

Mostanában már csak akkor kívánom meg,ha elmegyek a fornettis előtt.Akkor veszek 10dkg-ot és boldog vagyok😄

De szerencsémre olyan útvonalakon járok,ahol csak nagyon ritkán futok bele a fornettis bódéba😅

Tehát én bűntudat nélkül megeszem,hiszen nem rendszeres.Neked se legyen bűntudatod!

2019. febr. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, mar meg is ettem egy mekis hambit, boldogsag van😂
2019. febr. 8. 12:47
 13/13 anonim ***** válasza:

Nyugodtan egyél, simán belefér. Persze nem minden nap, de mondjuk havi 1x vagy 2x nem lesz baja sem a babának sem pedig neked (lefordítva be fogsz férni az ajtón továbbra is!) Én pár napja ettem meg vacsira hármat egy epres shake-kel. :D Jólesett és ez az, ami ilyenkor leginkább számít, legalábbis ezt szokták mondani. Azt egyél/igyál, ami jólesik. :)

19 hetes kismama

2019. febr. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!