Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Testvérem 4 hónapos terhes....

Testvérem 4 hónapos terhes. Mikortól vehetek neki a babával kapcsolatos dolgokat, ajándékokat? Arra gondolok, hogy ismerősök mondták, hogy várjak még, mert még bármi lehet (elvetél). Szóval mikor szoktak, csak a végén?

Figyelt kérdés
2010. júl. 1. 05:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Én félidő után vásárolnék, amikor már túl van a 20-23. héten. Sőt, általában a végére szoktuk hagyni, az utolsó hetekre.

Arra ügyelj, hogy ha vmi nagyobbat veszel, akkor szólj neki, nehogy ők is vegyenek, vagy már legyen. Volt ebből már malőr...

2010. júl. 1. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem vehetsz már egy két apróságot.A 12.hétig szoktak várni,addig nagyobb az esély hogy elmegy a baba.
2010. júl. 1. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt vele beszéld meg. Én senkinek nem engedtem vásárolgatni az utolsó trimeszterig. Nekem nem esett volna jól, hogy én magam sem vásárolok, más meg hordja ide a babaholmit.

Kérdezd meg őt, hogy ő mit gondol, mikor szeretne ajándékot kapni.

2010. júl. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, igaza van az utolsó válaszolónak abban, hogy mindenki máshogy gondolja.Tényleg kérdezd meg. De ha 4 hónapos, már nyugodtan vásárolhatsz neki. Legalábbis a mi családunk nem ennyire babonás.Én már a 16. héten megvettem a babának az első holmiját, és most 28 hetes vagyok.Alig hiányzik valami.Nem bántam meg! De tényleg kérdezd me, mert lehet, hogy ő babonásabb.
2010. júl. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! :)
2010. júl. 1. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!