Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség

A kérdés

Korai terhességnél meglévő ciszta fájhat-e?

5hét + 3napos kismami vagyok. Pénteken voltam orvosnál. Azt mondta, hogy a jobb petefészekben lát egy 4cm-s cisztát. Most azonban szabin van a héten, így nem tudom tőle kérdezni: baj-e ha a ciszta oldalán szúró érzést érzek, ha állok, de ha lefekszek, akkor azonnal elmúlik ez az érzés. Ez normális? Állítólag idővel felszívódik majd, de amíg megvan, így fog szúrkálgatni?

Keress kérdéseket hasonló témákban: terhesség, ciszta

febr. 11. 21:22  Privát üzenet  

A válaszok
Valószínűleg sárgatest cisztád van. Ez teljesen normális, nekem is volt. Nekem is sokszor szúrkált, fájt, de második trimeszter elején tényleg eltűnik.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont febr. 11. 21:41 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm, most egy kicsit megnyugodtam.

# 2/6Időpont febr. 11. 21:45 Privát üzenet
Igen, szurkálhat.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont febr. 11. 22:08 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

# 4/6Időpont febr. 11. 22:11 Privát üzenet
Az elején a sárga est ciszta tartja fenn a terhességet, ahogy a méhlepény kezd kialakulni úgy fog a ciszta eltűnni...szóval ez egy természete dolog.Szurkálás lehet ettől, de egyébként végig lesz ilyen és nyilallások meg húzódások meg minden ilyen.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont febr. 12. 08:45 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Kezdek megnyugodni. Csak rettegek egy esetleges méhen kívüli esettől :(

# 6/6Időpont febr. 12. 11:05 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Terhesség alatt fájhat a petefészkemnél ( szúró fájdalom) ciszta miatt?
Ciszta/ciszták okozhat nagyon halvány, minimális barnás folyást? (5. hét)
Lányok! Volt olyan aki meglévő ciszta mellett lett terhes?
Már meglevő ciszta mellett vállalt valaki terhességet?
20hetes ultrahangon az orvos 9mm-es plexus cisztat látott a koponyában és a szív 4 ürege sem teljesen kivehető.4D ultrahangot ajánlott. Utána olvasgattam. Kromoszóma...
Closti segítségével a kb.1,5 hónapja meglevő ciszta megrepedése járhat vérzéssel?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Terhesség rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!