Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Korai terhességnél meglévő...

Korai terhességnél meglévő ciszta fájhat-e?

Figyelt kérdés
5hét + 3napos kismami vagyok. Pénteken voltam orvosnál. Azt mondta, hogy a jobb petefészekben lát egy 4cm-s cisztát. Most azonban szabin van a héten, így nem tudom tőle kérdezni: baj-e ha a ciszta oldalán szúró érzést érzek, ha állok, de ha lefekszek, akkor azonnal elmúlik ez az érzés. Ez normális? Állítólag idővel felszívódik majd, de amíg megvan, így fog szúrkálgatni?

2019. febr. 11. 21:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg sárgatest cisztád van. Ez teljesen normális, nekem is volt. Nekem is sokszor szúrkált, fájt, de második trimeszter elején tényleg eltűnik.
2019. febr. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, most egy kicsit megnyugodtam.
2019. febr. 11. 21:45
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, szurkálhat.
2019. febr. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2019. febr. 11. 22:11
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az elején a sárga est ciszta tartja fenn a terhességet, ahogy a méhlepény kezd kialakulni úgy fog a ciszta eltűnni...szóval ez egy természete dolog.Szurkálás lehet ettől, de egyébként végig lesz ilyen és nyilallások meg húzódások meg minden ilyen.
2019. febr. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Kezdek megnyugodni. Csak rettegek egy esetleges méhen kívüli esettől :(
2019. febr. 12. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!