Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szex, maszturbálás korai...

Szex, maszturbálás korai terhesség alatt? Nem okoz bajt?

Figyelt kérdés
2019. febr. 12. 18:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy veszélyeztetett terhes és az orvos nem tiltott el tőle, akkor ugyanúgy lehet. A vége felé már óvatosabban, meg az orgazmus méhösszehúzódást válthat ki és beindulhat a szülés, de ha a 6. hónapig minden rendben van és kívánod is, akkor hajrá.
2019. febr. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy még csak 5hetes vagyok, és orvoshoz marciusba megyek csak eloszor.


Es mi van ha nekünk nem szabadna? Nagyon felek

Egyszer voltunk együtt azóta, és kis szurkalast érzek a petefeszkemben, ez normális, vagy menjek már most orvoshoz?

Nagyon buntudatom van

2019. febr. 12. 18:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nincs semmi extra tüneted pl barnázás, vérzés, akkor nyugodtan lehettek együtt!
2019. febr. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A szurkalas nem amitt van valoszinuleg, az egy teljesen normalis tunete a koraterhessegnek, de van, akinek kesobb is fennall. Nekem is szurkalt az elso trimszerterben sokat.

Nyugodtan szexeljetek, nem lesz semmi baj, mi is eltunk hazas eletet, pedig nekem volt 3x is verzesem az elso trimeszterben, de nem a szextol, azota se tudja megmondani senki miert volt. Most nem bujunk ossze hetek ota mert a mehlepeny a mehszajra logott, de ez is inkabb a masodik trim.ben erdekes, az elsoben nem.

2019. febr. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan szexeljetek, nem árthatsz neki. Ha egészséges a terhesség és a magzat, akkor a szextől nem lehet baja. Jól el van zárva a méhedben, biztos lehetsz benne. :)

Esetleg, ha nagyon félsz, legyetek óvatosabbak, mint amúgy (mondjuk ne olyan pózt válasszatok amikor mélyebbre hatol) és akkor nyugodt lehetsz.


Én is nagyon féltem az elején, most 19 hetes vagyok és itt rugdos most is. :) Engem 9 hetesen látott először doki. (Hátha ez kicsit megnyugtat.)

2019. febr. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!