Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetes lehetek?

Hány hetes lehetek?

Figyelt kérdés

Segítenétek kérlek?

A tesztem hétfőn lett elöször pozitív, aztán a biztonsagos kedvéért, kedden is csináltam egyet, ami pozitív lett. Január 3.-án véreztem utóljára. 3.-10.-ig.

Nem tudom mikor volt a pontos fogantatas, és azt sem, hogy mikor lehetett az ovuláció.


2019. febr. 14. 12:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Az utolsó menzesz első napjától számolják a terhesseget, még akkor is, ha tudod, melyik napon fogant a baba.

Ha ez a nap január 3., akkor 6 hetes vagy. A szülés kiírt időpontja október 10. lesz.

Remélem, tudtam segíteni. :)

2019. febr. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Gratulálok, nagyon jó babavárást kívánok! (4 gyermekes anyuka)

11-es voltam :)

2019. febr. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Normál 28 napos ciklus áll viszont fura, ha csak 6 hetesen lett + a teszt. Ezért kérdeztem a ciklushosszt.
2019. febr. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
A ciklusaim mi dig osszevissza voltak.ezert nem tudom. De koszonom mindenkinek
2019. febr. 14. 16:45
 15/16 A kérdező kommentje:
Beszeltem AZ orvossal, es kaptam Februar 21-_ére idopontot. Akkor Mar latni fogja, vagy Meg tul korai lesz? Oszinten nem orulnek egy huvelyi vizsgalatnak, haha valamit megpiszkal
2019. febr. 14. 17:02
 16/16 anonim ***** válasza:
Ilyen korai terhességnél általában hüvelyi uh-t csinálnak. Óvatos lesz, ne félj! Nem lesz semmi baja tőle a babádnak. Ha most 6 hetes vagy, a baba már valószínűleg látszódni fog. Előfordulhat, hogy már szívhang is lesz. De persze ez attól függ, hogy ténylegesen hány hetes vagy. Szóval, az amit a doki mond/lát az a lényeg. Ha nem lát még babát, az is lehet, hogy később fogant, mint számoltad. Megy a drukkk!
2019. febr. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!