Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 12. heti genetikai ultrahang...

A 12. heti genetikai ultrahang után mi következik?

Figyelt kérdés
Azt mondták a terhestanácsadóba hogy majd a 18.héten jelentkezzek akkor adnak időpontot a 19.heti újabb genetikai ultrahangra. Másnak is így volt? Aggódom mert az azért elég sok idő, vagy a 12.hét után már kevés esély van a vetélésre azért nem kell uhra menni?
2019. febr. 14. 13:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Kötelező uh tényleg ennyi, 12, 18 és 32 hetes. Közte elmehetsz magándokihoz, babamozira akár hetente is, ha az megnyugtat.
2019. febr. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én utána 16 hetesen voltam a saját dokimnál sima uh-n. Aztán 20 hetesen a második trimeszteri genetikai uh. De ha sztk-ba jársz, akkor simán lehet, hogy nem hívnak be a kettő között, csak majd a 18-20. héten kell menni a genetikaira
2019. febr. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az csak 6 hét. Magánorvoshoz járunk, ő sem hívott be a kettő között. Nem kell ezt túlzásba vinni, ha nincs panasz, akkor lehet szépen örülni, megnyugodni, pozitívan várni a babát.
2019. febr. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
4%
Minden fejlett országban Nyugat Európában, Amerikában, Kanadában, Ausztráliában, kettő azaz 2 db ultrahang terhesség során, amennyiben értelemszerűen problémamentes a terhesség. Kizárólag a Balkánon divat ez a folyamatos ultrahangozás. Ezért van a sok hiperaktív, figyelemzavaros , autista gyerek.
2019. febr. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, a következő ultrahangod a 18.-20. hét között lesz, ez a második genetikai uh, ilyenkor már valószínűleg a baba nemét is látni fogják, de sokkal fontosabb, hogy megnézik a szerveit, megfelelően fejlődik-e, ez korábban nem látszana, emiatt van a 18. hét után.
2019. febr. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én egy hete voltam sztk-ban a 12. hetes genetikain, kombinált tesztet is kértem. Ezen a héten kellett visszamenni a védőnőhöz, megmondták az eredményeket. Azért a biztonság kedvéért én elmentem egy magán genetikai ultrahangra is, össze sem tudom hasonlítani a sztk-ssal. Mindenki nagyon kedves és rendes volt az sztk-ban is, de itt a magánon még a baba májában lévő egy fontos eret is megnézték... magzati szív ultrahang, minden benne volt. A következő nekem is a 18 hetes lesz. A nővérem viszont nemrég szült, volt neki szivhang hallgatója, azzal hetente egyszer meghallgatom majd a babát, aztán a 20. héttől remelem majd érezhetem is ahogy mozog. Tényleg kevésnek tűnik ez az ultrahang mennyiség, de gondolom az sem túl jó, ha állandóan nézegetik. Szerintem ne aggódj. Boldog babavárást kívánok! 😊
2019. febr. 15. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!