Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Üres petezsák, mégis lett baba?

Üres petezsák, mégis lett baba?

Figyelt kérdés
Sziasztok, azon emberek történetére lennék kíváncsi, akinél 7-8 hetes terhesen üres volt a petezsák, és várták egy két hetet a 'csodára' vagyis, hogy a babó megjelenjen. Mi lett a vége?
2019. febr. 15. 07:30
1 2
 11/15 MaciNyuszi válasza:

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni.

Utolsó mensim április 1 volt,1hetes késéskor erős pozitívat teszteltem. Számolva,a 6.héten mentem orvoshoz,ahol megállapították hogy van babó,jó helyen van,de szívhang még nem volt,de nembaj,2hét múlva lesz (ekkor 11x8mm petezsákot mértek ami szabályos). DE ma újra mentem,számolva 8+1hetes (másik doki nézett) azt mondta,hogy 5hetesnek felel meg,kissé szabálytalan petezsák,szikhólyag sejthető, DE BABÓT NEM LÁT,TEHÁT ÜRES A PETEZSÁK,lehet elhalásnak indult.... A mai mérés 25mm. Ha nincs baba,akkor hogy létezik hogy mégis nagyobb lett a petezsák? Van már egy 5és fél évesem,3éve próbálkoztunk a tesóval,végre sikerült,de most elveszítjük?! Létezik,hogy a gép minősége miatt tévedett a doki?(most másik szobába néztek,ahol gyengébb a gép) pénteken kell újra mennem. Arra gondoltam,hogy elmennék egy teljesen más helyre,nézzen meg más is...

2019. máj. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
A petezsák nő akkor is, ha nincs benne baba. Nálam is így volt, a petezsákjaim nagyobbak lettek, szabályosak, de mindkettő üres volt. Sanszos, hogy nem indult be az embrió szíve, és felszívódott. Ha elsőre megfelelt 6 hetesnek a terhesség, akkor mostanra kellene látni embriót. Egy 8 hetes pedig már nem is kicsi, 2 centi körül van, ezt benézni se nagyon lehet :( sajnálom nagyon :(
2019. máj. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 MaciNyuszi válasza:
100%
Szia. Voltam ma újra,ismét másik orvos volt..viszont megkönnyebbültem,mert ott volt a babuci és szívhang is van. Most 18mm a babci :)
2019. máj. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Komolyan...? Azta... nagyon örülök neled, de a másik dokinak a közelébe se menj többet... ilyet benézni basszus, azért nem semmi...
2019. jún. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Szia. Bár tudom, hogy elég régi a kérdés, de nekem pozitív tapasztalatom van. 7 hetesen 10 mm-es üres petezsákom volt, azt mondták egy hét múlva missed abortus, de addigra ott volt szívhanggal a kis manó 😊🤞azóta már a 10.hétben vagyunk
2019. szept. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!