Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki nagyon migrénes volt...

Aki nagyon migrénes volt terhesség alatt kb mennyi gyógyszert vett be a 9 hónap alatt?

Figyelt kérdés
9 hetes vagyok és masodszor kényszerültem Panadolt bevenni. Terhesség előtt nagyon migrénes volt és olyankor flektor ittam. Tegnap éjszaka olyan migrén tört rám hogy nem bírtam feküdni mert akkor ugy éreztem szétrobban a fejem szédültem hányingerem lett annyira fájt. Bevettem a panadolt és furcsa módon 20 perc alatt jobb lett és vissza tudtam feküdni. Szóval borzasztó hogy ennyire erős fejfájásaim vannak a terhesség alatt is. Volt valaki vagy van valaki hasonló helyzetben?

2017. dec. 31. 09:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Migrénre én vettem be. Általában nekem tenziós volt, azt tűröm, de a migrént nem. Vagy 5-6 alkalommal fajult eddig a dolog, akkor nem kínoztam magam. De nekem időben be kell venni, mert migrénes rohammal hányás is jön, akkor már késő, mert visszajön.
2017. dec. 31. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi a választ nálam is így van a migrén hogy utána jön a hányas...a sima fejfájast ugy ahogy túl élem de ez a migrénes nagyon durva ugy erzem h agyverzést kapok. A doki azt mondta Panadolt vehetek be de még is bűntudtom van ha gyógyszert kell bevennem.
2017. dec. 31. 10:02
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én az 1-2 trimeszterben voltam egy jó pár hétig fejfájós. Heti 2-3 alkalommal kellett 1-2 szem panadol.


Egészséges fiam született. Ne aggódj, nem lesz tőle baja a babának.

2017. dec. 31. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem többet árt ha szenvedsz, mint 1-2 szem panadol
2017. dec. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat 😊
2017. dec. 31. 10:27
 6/11 anonim ***** válasza:
69%
Én most egy héten belül 8at vettem be.17 hetes vagyok .Az orvosom azt mondta ha tényleg annyira rossz a helyzet napi max 3 panadol megengedett. Másik orvossal is beszéltem ő is a 3 szemet mondta.
2017. dec. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Az első trimeszter alatt 2x vettem be gyógyszert, 1x panadolt, ami után 10 perccel el is múlt a fejfájás. 1x nurofent, mert már 3. napja szenvedtem a migréntől, csak feküdtem, és csak ez volt itthon. Azonnal elmúlt a fájdalom. Most 17 hetes vagyok, és mostanában nem volt migrénem. Volt enyhe fájdalom, ami elmúlt egy kis pihenéstől.

Előző terhességemnés is fejfájós voltam, de akkor semmit sem használt a panadol. Szülés után lettem migrénes.

2017. dec. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Szerintem most a frontok is rátesznek a migrénemre.
2017. dec. 31. 15:10
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

13 hetig migrenes voltam.

Azt mondtak ha nem tudom kialudni akkor panadolt szabad napi 1 et

Mindig vartam h kialszom de soha sem jott ossze.:/

Én heti 3szemet is beszedtem akár.. egyszer 4szemet

Azota 1x fajt a fejem

2017. dec. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Utolso vagyok

30hetes

2017. dec. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!