Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szex koraterhesség alatt?...

Szex koraterhesség alatt? Lehet baj?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy lefeküdtünk a ferjemmel. 6hetes vagyok, en nem is akartam igazabol, csak eroskodott, monta ovatos lesz, ovatos is volt. Az a helyzet, hogy van szerszama rendesen. 20cm.de nem tette be az egeszet. Az az igazsag, hogy en nagyon Paranoia vagyok. Baj lehet ebbol?
2019. febr. 16. 18:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy terhesség panaszmentes,nincs szextilalom.
2019. febr. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Egészséges terhességnek nem árt a szex, sem az orgazmus. De ha nem akartad, miért feküdtél le vele?
2019. febr. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Meet a ferjem. Es ha egyszer valakinek ha már ferje van, akkor ez a "kotelessegeim" koze tartozik.
2019. febr. 16. 20:34
 4/15 anonim ***** válasza:
68%
Hààt, inteligens fèrfiak nem îgy viselkednek!ès nincs olyan h kötelező!ilyen dologban legalàbb is!ne èrts fèlre nem vagyok liberàlis abszolut, elèg règi módi vagyok de azert az h kötelező mert ő fèrfi, az nem így működik!ha minden rendben a terhessègeddel akkor nem gond egyèbkènt...
2019. febr. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Tulajdonkeppen rosszul fejeztem ki magam, mert akarni en is akartam, de nagyon féltem ezt a bébit. Nyilván a ferjem is, de mint tudjuk egy ferfinak erosebbek a "szuksegletei" mint egy nonek. De ovatos volt.
2019. febr. 16. 20:59
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

10 éve házas vagyok, bodog vagyok a férjemmel és szuper a szexuális életünk, de ha egyikünk nem akarja, akkor nincs olyan, hogy kötelességtudatból mégis összebújunk.


A babának amúgy nem lesz baja.

2019. febr. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

4es vagyok

Èn kèt vetèlès utan inkabb nem kockaztattam.A mostani terhessègemmel eddig minden rendben.15.hèt.nehèz, de azóta h megtudttam h terhes vagyok, nem csinàltuk, meg szerintem nem is fogjuk.Az orvos azt mondta lehetne nyugodtan, de inkabb nem..

2019. febr. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Igen en is így vagyok vele, foleg úgy, hogy még orvos se latott, majd nyolc hetesen megyek eloszor. Remelem Minden rendben lesz. Szerintem en Sem fogom to bet csinálni, ferjem egyébként megerto, csak en vegtem rá magam erre a kedveert, nem kenyszeritett egyébként. De Szerintem tobbet en se fogok, vagy legalabbid adding amíg az orvos azt nem mondja hogy Minden rendben van
2019. febr. 16. 21:43
 9/15 A kérdező kommentje:
Nekem ez az elsö terhesseg EM, semmi veteles, semmi nem volt.
2019. febr. 16. 21:44
 10/15 anonim ***** válasza:

Hàt azert inkàbb tènyleg vàrd meg.

Èm az első trimeszterbe(ha rendbe van akkor is hanyagolnàm)

Boldog babavàràst kivanok nektek!

2019. febr. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!