Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szex koraterhesség alatt?...

Szex koraterhesség alatt? Lehet baj?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy lefeküdtünk a ferjemmel. 6hetes vagyok, en nem is akartam igazabol, csak eroskodott, monta ovatos lesz, ovatos is volt. Az a helyzet, hogy van szerszama rendesen. 20cm.de nem tette be az egeszet. Az az igazsag, hogy en nagyon Paranoia vagyok. Baj lehet ebbol?
2019. febr. 16. 18:09
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Ja igazad van. Szerintem Minden oké? 😱
2019. febr. 16. 21:54
 12/15 A kérdező kommentje:
Szerinted
2019. febr. 16. 21:54
 13/15 anonim ***** válasza:
Persze, nem akartalak megijeszteni, pozitivan allj a terhessèghez, meg miert is lenne akàrmi problèma!latod, ahogy irtam is, nekem két vetèlès utan, ennèl a terhessègnèl azt mondta az orvos h nyugodtan csinalhatom..èn nem akarom egyszerüen.a baba elèggè vèdve van a külsö behatasoktol, sextöl.az èn orvosom (ès ő a legjobban keresett orvos itt Zürichben)azt mondta, ha vèrzès vagy barmi ami terhessèg alatt nem normalis, akkor nem szabad nemi èletet èlni.Amugy az orgazmus ällitolag jot is tesz mert boldogsag hormonokat szabadit fel ami jot tesz a babanak.szoval no para!
2019. febr. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Problémamentes a terhességem. Nálunk mégis a férjem volt az, aki nagyon félt. Már majdnem 10 hetes voltam, amikor először szeretkeztünk, azóta, hogy tudtunk a babáról.

Legyetek óvatosak, de nyugodtan szexeljetek. Ami a mamának jó, az a babának is 😊

De ha ugy vagy nyugodt, akkor az első vizsgálatot várjatok meg, és ha az orvos nem tilt a házasélettől, akkor nem kell félni!

2019. febr. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ha nem tilt az orvos, akkor semmi okod nem lesz arra, hogy ne szexeljetek. Vagy gondolod hogy a 8. hettol a szules utani 6.ig birni fogod?..

A babadnak amugy nem lesz semmi baja.

2019. febr. 18. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!