Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Világos barnás/sárgás folyás...

Világos barnás/sárgás folyás terhesség alatt bajt jelez?

Figyelt kérdés

Előre is elnézést a mellékelt képért, de nem tudom eldönteni, hogy ez most világos barna vagy sárgás. [link]

A hatodik héten járok, görcsölni nem görcsölök, a derekam fáj néha és inkább ez a puffadós érzés a jellemző. Egyébként fehérneműn sincs folt, csak a toilett papíron, de nagyon kevés, egyáltalán nem bő folyás. Nagyon félek.



2017. jún. 17. 16:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

hogy mik vannak :)

én ezt amúgy halovány rózsaszínesnek nevezném, de ha csak a papíron veszed észre, akkor nem hinném hogy nagy gáz van.

2017. jún. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Hál' Istennek egy válasz. Köszönet!!!
2017. jún. 17. 16:24
 3/18 anonim ***** válasza:
Én sárgásnak látom inkább. Nem hinném,hogy bak lenne. Ha véletlenül átváltana erősebb barnás pecsételésbe, akkor azonnal menj kórházba. De nem hinném, hogy át fog szóval próbálj megnyugodni, pihenni. :)
2017. jún. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Tényleg nem is gondoljátok mennyire megnyugtató tud lenni egy egy ilyen támogató mondat.
2017. jún. 17. 17:52
 5/18 A kérdező kommentje:
Megfordult a fejemben, hogy lehet így is be kellett volna menni, de félek, hogy ennyivel így szombaton elküldtek volna, vagy a másik véglet, hogy bennt tartanak. Hétfőn felkeresem az orvost.
2017. jún. 17. 17:52
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

A sárga folyást okozhatja a hormonváltozás is, ami teljesen rendben van. Nekem is jelentkezett az első 3 hónapban, voltam is emiatt nőgyógyásznál, de negatív lett minden. Aztán elmúlt magától szerencsémre.

Persze nem minden esetben, tehát az orvosoddal mindenképp beszéld meg, mert akár fertőzés is okozhatja, ami árthat a magzatnak.

Ha pedig ennél erősebb színű barnás folyást veszel észre, akkor mindenképp ügyelet azonnal. Nem itt kell kérdezősködni, hogy ez vajon mi, esetleg megnézzen-e egy orvos, mert az vetélés jele is lehet, mivel alvadt vérről van szó. Terhesség alatt pedig azt tudjuk, hogy semmilyen vérzés nem normális.


Tehát. Mindenképp említsed a nőgyógyásznak. De ne aggódj, nem lesz gond.

2017. jún. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

A barnas es rozsaszines gond lehet, mert ha nem kapsz ra idoben progeszteronpotlast akkor atvalt verzesbe. Nekem igy vol tavaly.....


A sargas nem jelent gondot tobbsegeben, lehet teljesen normalis is, a mostani terhessegemnel azt hittem valami baci de vettek kenetet es minden oke.


Szoval nagyon nem mindegy a szine! En barnasnak latom, egyetlen alkalom torlesnel nem hinnem hogy gnd DE: kerlek, amint megegyszer latod azonnal menj ugyeletre!

En nem tettem mert azt gondoltam varok masnapig Hogy elmuljon......hat ejjel arra keltem hogy verzek.

2017. jún. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom. És nem tudjátok, hogy az ügyeleten mit csinálnának?
2017. jún. 17. 18:28
 9/18 anonim ***** válasza:
Problémás terhességeim voltak... uh-t mindig csináltak, megállapították,hogy tökre rendbe minden. Volt amelyik doki pihivel haza küldött és volt amelyik 4 napig dísznek bent tartott a kórházba. Utrot az első pillanattól használtam mindnél.
2017. jún. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

En irtam hogy velemvolt ilyen tavaly. Az ugyeleten megneztek uh-gal es adtak progeszteront de akkor mar keso volt.

Mindenesetre ra 3 honapra ismet pozitiv lett a teszt, mar 29 hetes :)

Ne aggodj ha nem latsz tobb foltot nem lesz baj!

2017. jún. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!