Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a jó terhességi szorulásra?...

Mi a jó terhességi szorulásra? Nektek mi vâlt be?

Figyelt kérdés
Kb. Amióta negtudtam hogy terhes vagyok, ezzel szenvedek. Borzalmas. És nem tudom mit egyek vagy igyak, mert nagyon érzékeny is vagyok, hânyingerem is van, vagy hányok is bizonyos ételektöl. Ezelött is volt párszor, de nem 3napig egyhuzamban. Általában egy cigi elszívása szokott segíteni, de mivel most cigi tilalom van. Nem lehet. Ez van.
2019. febr. 16. 23:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Magneziumot nem szedsz? Nekem az segít
2019. febr. 17. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Aszalt szilva vagy lekvár. Vagy egy jó nagy séta pici testmozgás. Persze csak ha engedélyezi az orvos.
2019. febr. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Sok folyadék (bármi), testmozgás. A magnézium, szilvalekvár is jó ötlet, meg lehet kapni gyógyszertárban is pl. glicerines kúpot, azt biztos lehet terhesen is.
2019. febr. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Meg nem voltam orvos al. Folhivtam monta csak a 8.heten menjek ami a jovoheten lesz. Jovoheten kaptam idopontot. That még orvos se latott. Haziorvos adott vitamin absolut izesitok, meg Minden mergek nelkulit. Lehet elmegyek iratok magneziumot. Mert ez mar nem állapot 4napja nem tudtam wc-zni, pedig szinte csak konnyu eteleket eszek, meg sok levest. Remelem ez nem tart ki 9honapig. Egyébként ez az egy tunetem van, fajnak a melleim, Illetve néha fejfajas, es néha Farkas etvagy. Semmi más. Emelyges, hányinger stb nincs. Ez normális?
2019. febr. 17. 12:47
 5/11 anonim válasza:
Útifű maghéj
2019. febr. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Napi 2 liter víz, magnézium és egy kis séta, bár nekem elejétől kezdve nincs szorulásom sőt egy kis séta után már megyek is wc-re 😄 jó lenne ha ez végig így lenne 😅🤔

Amúgy ezek a rosszullétek nem törvényszerűen jár a terhességel, én is 8 hetes vagyok még se hánytam egyszer se igaz hányingeren van eddig talán 3x voltam olyan rosszul hogy azt hittem nem fogok tudni ki kellni az ágyból 😕

2019. febr. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Lehet igazad van, keves a folyadek, megprobalok tobbet inni ma, hátha.
2019. febr. 17. 13:16
 8/11 khniki ***** válasza:
43%
Természetgyógyász sima forró vizet ajánlott, neki anno az segített. Mármint, meginni a vizet :)
2019. febr. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Tamarin lekvár. Keress rá!
2019. febr. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Forróvizet ne igyál, mert attól hányingered lesz!
2019. febr. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!